Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok párkapcsolatom tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatom tönkre ment, mert nagy a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 éves, fekete srác vagyok. Utóbbi időben sok párkapcsolatom szakítással végződött, természetesen méretbeli probléma miatt. Kevés lány volt eddig, akivel passzoltunk minden téren, de velük más miatt nem tervezek hosszú távon. 25/6-os farkam van, emiatt már sokadjára is előfordult velem, hogy szakítással végződött a párkapcsolatom. Megkaptam többször is: túl nagy, túl vastag, fáj. Természetesen eléggé nedvesek voltak, ezzel nem volt gond. Már szinte nem is szeretnék párkapcsolatot emiatt, mert valószínűnek tartom, hogy ismét hasonló lenne a vége. Mindenki azt mondja, a nagy milyen jó, de én jobban örülnék, ha inkább néhány centivel kisebb, és vékonyabb lenne. Mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot!



2020. szept. 18. 08:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Napi troll kérdés megvolt. Jó éjt!
2020. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Menj a szexualitás rovatba,ott mindenkibek nagyfarkú pasi kell.
2020. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj magasabb és/vagy túlsúlyosabb nőkkel.


A magas nőknek hosszabb a hüvelyük is, több cm fér beléjük. Egy 185 centis csaj hosszabb fszt is be tud fogadni, mint egy 165 centis.


A nagyobb testalkatú nők (magasabbak, súlyosabbak is, az az amazon kategória) élvezettel nyelik még a nagyobb farkakat is.

2020. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1 kedves válaszoló. Magyarázd el nekem, ezen mi a troll kérdés? Privátban szívesen beszélek veled, és ellenőrizheted a kérdés valódiságát is.
2020. szept. 18. 08:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor talán keress egy fekete csajt. Annak nem lesz nagy.
2020. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Voltam én már nem is egy fekete lánnyal. Ugyanúgy rínak ám 😊
2020. szept. 18. 08:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van.

Léteznek olyan lányok, akik megbirkóznak a dologgal, sőt még örülnek is neki. A nők "mérete" sem egységes.

A magasság dologban lehet valami, a magas nők szülni is könnyebben szoktak.

Egyszerűen meg kell találnod a hozzád valót.

2020. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet kérdező, nekem a gyerekkori fiú barátom van ilyen helyzetben. Lassan depresszió közeli állapotban van, igaz neki "csak" 23 cm hosszú de sok barátnője ott hagyta már mert fájt nekik.

Volt egy barátnője aki análisan engedte neki, vele együtt is volt 2 évig de lassan 30-hoz közel még nem volt tartósabb kapcsolata emiatt.


Sokat dumáltunk erről a dologról, de okosabb nem lett. Annyit tesz, hogy az ebből fakadó lelki bajai miatt rendszeresen beszél pszichológussal és mindenféle társkeresőkön igyekszik extrém méreteket kedvelő lányokkal ismerkedni.

De azt mondja, hogy a többségnek, csak hát a szája habokra és amikor meglátják visszakoznak.

2020. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sok sok éve nem találom, na majd talán hamarosan eljön az én időm 😍
2020. szept. 18. 09:03
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 Így van, mindenki írt nekem is, hogy na ő szereti stb. Fele bent volt, aztán már sírás ment. 🤣 1-2 kivétel volt, de tőlük komolyat nem akarok, más okból kifolyólag.
2020. szept. 18. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!