Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok párkapcsolatom tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatom tönkre ment, mert nagy a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 éves, fekete srác vagyok. Utóbbi időben sok párkapcsolatom szakítással végződött, természetesen méretbeli probléma miatt. Kevés lány volt eddig, akivel passzoltunk minden téren, de velük más miatt nem tervezek hosszú távon. 25/6-os farkam van, emiatt már sokadjára is előfordult velem, hogy szakítással végződött a párkapcsolatom. Megkaptam többször is: túl nagy, túl vastag, fáj. Természetesen eléggé nedvesek voltak, ezzel nem volt gond. Már szinte nem is szeretnék párkapcsolatot emiatt, mert valószínűnek tartom, hogy ismét hasonló lenne a vége. Mindenki azt mondja, a nagy milyen jó, de én jobban örülnék, ha inkább néhány centivel kisebb, és vékonyabb lenne. Mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot!



2020. szept. 18. 08:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes dolgok ezek :D
2020. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, és egyben szomorú 😭
2020. szept. 18. 09:33
 13/23 anonim ***** válasza:
Vágjál le belőle ha már ez is baj :))
2020. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sokaknak baj, igen, ha hiszed ha nem. :(
2020. szept. 18. 09:52
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy dicsekedsz vagy panaszkodsz. :)
2020. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 helyemben lennél, akkor megtudnád milyen, ha egyszerűen alig kellesz a nőknek. Max addig, amíg nem vetkőzöl le, aztán megfutamodnak.
2020. szept. 18. 10:49
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatot úgysem akarsz,menj el chippendale táncosnak.Leánybúcsún úgyis lesz aki ki akarja próbálni a farkad.
2020. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 én már komoly párkapcsolatot akarok inkább.
2020. szept. 18. 10:58
 19/23 anonim ***** válasza:

Olyan sem viseli aki már szült hüvelyi úton? Állitólag ők jobban bírjak.

Nekem biztosan nagy lennél. Van gyerekem,de császároztak és hát nem vagyok túl tágas 😂

Viszont ez a hüvelyi úton szüléses nők férjei mondták (fiúk közt nőttem fel,mindenről tudok pasikkal beszelgetni 😁 ) ,hogy tágabbak lettek a nők,már nem szorít a hüvelyük

2020. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 kiproballak akkor téged. Mi szólsz? 😍
2020. szept. 18. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!