Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek, sok párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, sok párkapcsolat megy tönkre manapság?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a ti ismerőseitek körében mennyire jellemző/tapasztaljátok azt, hogy tönkrement a barátotoknak/ismerősötöknek az elvileg jól működő stabil párkapcsolata.


Én azt látom, hogy manapság nagyon sok embernek megy tönkre a párkapcsolata. A személyes környezetemben több esetről is tudok, az utóbbi hónapokban olyan kapcsolatok mentek tönkre, amikről sosem hittem volna, több éves kapcsolatok... Éppen a múltkor futottam át a társkeresőt, és ledöbbentem gyakorlatilag, mert jó pár ismerős lány volt számomra, és úgy tudtam hogy nekik kapcsolatuk van, de ezek szerint már nem...


Azért foglalkoztat ez a kérdés manapság, mert egy olyan lányba vagyok szerelmes, akinek párkapcsolata van, és hát gondolom az sem tart örökké...


2020. máj. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A környezetemben én azt látom, hogy kezd helyrebillenni az emberek értékrendje. Minden ismerősöm, aki kapcsolatban/házasságban él, tesz azért, hogy működjön. Én 16, a legjobb barátnőm 11, másik 2 barátnőm 7, a férjem barátai 5-15 éve vannak ugyanazzal.
2020. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Azért foglalkoztat ez a kérdés manapság, mert egy olyan lányba vagyok szerelmes, akinek párkapcsolata van, és hát gondolom az sem tart örökké..."

Honnan vagy abban olyan biztos, hogy szakítani fognak? És ha nem? Miért nem lehet egy szingli lánnyal kezdeni? Annyira nagy kérés lenne?

Ja, és te nem vagy szerelmes, csak rajongsz érte. A szerelem teljesen más!


Egy kapcsolat működéséért két ember felel. Napi szinten tenni kell azért, hogy az halálig tartson. Fontos a napi szintű beszélgetés, tisztelet, odafigyelés, törődés...stb.

Ahol jól működik egy kapcsolat, oda egy 3. fél nem tudja betenni a lábát.


Kérdező: szüleidnek milyen a kapcsolata? Együtt vannak, vagy már elváltak?


Az, hogy egy kapcsolat milyen, azt egy külső szemlélő nem tudhatja.

Manapság azért mehet tönkre sok kapcsolat, mert nem foglalkoznak a felek a kapcsolat működésével, megy az önzés, egózás, anyagiaskodás, nem tisztelik egymást a felek..stb.

2020. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan nem lehet megmondani. Miota vannak egyutt, hany evesek, hany kapcsolatuk volt, mennyire erett felfogasuak alapbol a felek... stb. Ismerosi korben szinte senkinek nem az a parja mar, mint aki akkor volt, amikor megismertem oket, de alapvetoen fiatal tarsasagrol van szo, x eve legalabbis meg nagyon fiatalok voltunk es tudtommal az elozo kapcsolatokban senkinel nem voltak egyelore halal komoly tervek, eskuvo meg ilyesmi. A mostani kapcsolatok viszont mar stabilnak tunnek, van ahol volt mar eljegyzes is.
2020. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy-egy meglepő szakítás mindig előfordul, bár a jelenlegi helyzetben pont nem értesültem ilyenről.

De ahogy #3 említi, meghatározó, hogy milyen korosztályt nézünk. Jövőre leszek 30, én jelenleg inkább azt tapasztalom, hogy mindenki szépen megtalálja a "neki valót", és komolyabb terveik vannak, illetve sokuknál már születnek az első vagy második gyerekek. Szóval mondhatni az első kör lement, én már csak abban reménykedhetek, hogy a második körben, amikor válnak - ha lesz ilyen - nekem is csurran-cseppen valami. Ha nem, akkor sajnos marad az a fickó, aki velem szokta csalni az aktuális nőjét - a semminél meg az ultragáz alakoknál végül is jobb.

2020. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját életemmel foglalkozom, nem pedig az ismerősök párkapcsolatával.


Javaslom, foglalkozz te is a saját életeddel.

2020. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi a barátommal 5 éve vagyunk már együtt, egy pár sincs már együtt a baráti körünkből, azok közül, akik akkor együtt voltak, mikor mi elkezdtünk járni. Mondjuk ez betudható annak is,hogy fiatalok vagyunk, de a környezetünkben nemigen van/volt 2 évnél hosszabb kapcsolat.


22L

2020. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!