Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legfőképp olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Legfőképp olyan emberek véleménye érdekel akik már ebbe benne voltak?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve eladtuk a lakást a külön költöztünk az exemel. Nekem még nincs senkije nekem már van egy barátnőm. Valahogy mégsem tudom engedni belül őt. Elég sokszor szerepel az álmaimban.Persze nem olyanok hogy együtt vagyunk meg ilyenek hanem hogy találkozok vele vagy valahogy valamilyen formában szerepel ez miért van?elvagyok ezzel a csajjal de nem vagyok bele szerelmes és sokszor ezt ő is érzi és ezért vannak a viták mert ha valamit mond az exemre akkor rögtön le teremtem. Szóval rosszul esik ha valaki rá rosszat mond. Ti mikor felejtettétek el teljes mértékben az előző kapcsolatotokat? Több mint húsz évet éltünk együtt és ez szerintem nem tűnik el nyom nélkül. Én próbáltam vele rendbe rakni a dolgaimat de azt mondta hogy ő már nem szeretné. Neki még nincs párkapcsolata, De tavaly októberben mikor meglátott a hölggyel azonnal tiltott facebookról. Ezt a lépését sem igazán értem.és pont ő miatta nem szeretném felvállalni a hölgyet mert az is érdekel hogy ő mit gondol és félek hogy ezzel megbántom. Sokat nézegetem a régi képeinket. És olyankor mindig elkap valami görcs legbelül. Pedig ennek a kapcsolatnak pont azért lett vége mert elhanyagoltuk egymást, de legfőképpen voltam ludas. Ő többször próbált nyitni felém én elutasítottam. Mert akkor valahogy azt éreztem hogy ennek a kapcsolatnak már vége. És most már több mint egy éve örlődök legbelül magamba. Vége lesz egyszer ennek? tudok nyitni majd egyszer valaki felé úgyhogy nem érdekel ha meglátnak minket közösen? Lehetek én boldog egyszer valakivel? Úgy hogy közben nem ő jár a fejemben? Nem vagyok belé szerelmes nem azt érzem! De mégis hiányzik.

2020. febr. 23. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mindenki más, de nekem kb. 7 év kellett, hogy egy 10 éves kapcsolaton teljesen túltettem magam. Utána tálaltam olyan párt, akivel boldog is vagyok.

Ne használd pótléknak az új párod! Nem segít neked se, neki pedig az idejét rabolod.

2020. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jutottál túl a szakításon, ez is egy gyászfolyamat, ha belegondolunk. Csak az a probléma, hogy így belekezdtél egy kapcsolatba, ami egyik félnek sem jó. Én a helyedben ezt a mostani kapcsolatot befejezném mert nem is szereted igazából és nem fordulsz felé őszintén.
2020. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyedül kéne lenned, mert jelenleg kihaszálsz egy embert, holott nem is szereted. Ez nem fer vele szemben!
2020. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzik... még szereted! Ha nem szeretnéd, eszedbe sem jutna, vagy csak hébe-hóba. Ne várj szerelmet ennyi év után, a szereted az, ami élteti benned ezt az érzést. Ne engedd el, mert egész életedben bánni fogod. Légy igazi férfi és igen is keresd meg, csak lazán, mondd meg neki, hogy ne ijedjen meg, semmi nem kötelező, csak próbáljatok lazán újra nyitni egymás felé mintha most ismerkednétek. Szerencséd van mert egy nő csak akkor fog ismerkedni ha már nem fogja érezni a szeretet irántad, vagyis ha még nincs senkije, akkor még téged szeret... a te döntésed, hogy meddig vársz, amíg elveszíted végleg, vagy megfogjátok újra egymás kezét. Hidd el a külön töltött idő csak megerősíti majd a kapcsolatotokat, mivel mindketten tudjátok hogy milyen egymás nélkül az élet! Ugye:)?
2020. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
"kihasználsz egy embert" na ez nem mindig van így, van, hogy a másiknak is elég a mostani helyzet úgy, ahogy van, mert legalább nem vagytok egyedül, de ezt meg kell beszélnetek és a másikra bízni a döntést. Én a helyedben amúgy a szívemre hallgatnék, párkapcsolatban a mozgató mindenben.
2020. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet. Több mint egy éve szakítottunk a barátnőmmel mert olyan fájdalmat okozott ami miatt félek felé indulni már új barátnőm is van, de meg sem közelíti az előzőt akibe viszont mérhetetlenül szerelmes voltam 50 évesen!!! Sokszor rá gondolok úgy, hogy "elvagyok" a jelenlegivel, de abból hiányzik a szerelem a vágy, kedvelem és annyi mindent megtesz értem, hogy képtelen vagyok megbántani, szóval csapda neki is nekem is. Igazuk van a szakértőknek akik azt írják addig ne menj bele új kapcsolatba, amíg nem engedted el a régit... de így még mindig jobb mint egyedül.
2020. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó istennek másztál bele egy kapcsolatba úgy, hogy nem vagy túl az exeden?!
2020. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pasik rögtön belemásznak egy kapcsolatba, ők nem tudják úgy átvészelni mint mi nők, hívhatjuk "búfelejtőnek", "gyógykapcsolatnak", "lepattanó kapcsolatnak"... így tudják túlélni :(
2020. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as temérdek nő is belemegy gyógykapcsiba, ne általánosítsunk. Mondom nőként.

Ez nem nemi dolog, hanem jellem dolog.

2020. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
9-es valószínű igazad van, de hogy lehet úgy rábízni magad, a titkaid, a tested... valakire aki iránt nem érzel? Ezt férfiaknál látom. A nőknek ehhez szerelem kell, de legalább mérhetetlen bizalom.
2020. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!