Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Legfőképp olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Legfőképp olyan emberek véleménye érdekel akik már ebbe benne voltak?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve eladtuk a lakást a külön költöztünk az exemel. Nekem még nincs senkije nekem már van egy barátnőm. Valahogy mégsem tudom engedni belül őt. Elég sokszor szerepel az álmaimban.Persze nem olyanok hogy együtt vagyunk meg ilyenek hanem hogy találkozok vele vagy valahogy valamilyen formában szerepel ez miért van?elvagyok ezzel a csajjal de nem vagyok bele szerelmes és sokszor ezt ő is érzi és ezért vannak a viták mert ha valamit mond az exemre akkor rögtön le teremtem. Szóval rosszul esik ha valaki rá rosszat mond. Ti mikor felejtettétek el teljes mértékben az előző kapcsolatotokat? Több mint húsz évet éltünk együtt és ez szerintem nem tűnik el nyom nélkül. Én próbáltam vele rendbe rakni a dolgaimat de azt mondta hogy ő már nem szeretné. Neki még nincs párkapcsolata, De tavaly októberben mikor meglátott a hölggyel azonnal tiltott facebookról. Ezt a lépését sem igazán értem.és pont ő miatta nem szeretném felvállalni a hölgyet mert az is érdekel hogy ő mit gondol és félek hogy ezzel megbántom. Sokat nézegetem a régi képeinket. És olyankor mindig elkap valami görcs legbelül. Pedig ennek a kapcsolatnak pont azért lett vége mert elhanyagoltuk egymást, de legfőképpen voltam ludas. Ő többször próbált nyitni felém én elutasítottam. Mert akkor valahogy azt éreztem hogy ennek a kapcsolatnak már vége. És most már több mint egy éve örlődök legbelül magamba. Vége lesz egyszer ennek? tudok nyitni majd egyszer valaki felé úgyhogy nem érdekel ha meglátnak minket közösen? Lehetek én boldog egyszer valakivel? Úgy hogy közben nem ő jár a fejemben? Nem vagyok belé szerelmes nem azt érzem! De mégis hiányzik.

2020. febr. 23. 10:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Hiába keresném meg tuti elutasítana mert ismerem. Még tavaly márciusban beszéltem vele akkor is elhatárolódott ettől. Szóval felesleges.
2020. febr. 24. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!