Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy baj ha még nem állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha még nem állok készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de még nem volt kapcsolatom. Azért merült fel bennem a kérdés, mert a családom folyton nyaggat, hogy töltsem le a tindert/bármilyen társkeresői appot és kezdjek magammal valamit. Jelenleg nem hiszem hogy készen állnék egy kapcsolatra, ezért sem próbálkozom. Nehéz éveken vagyok túl amik megviseltek lelkileg (talán depressziós is voltam, mellé alacsony önértékelés és megfelelési kényszer), és úgy érzem ameddig nem tudom helyrehozni a saját problémáimat, nem szeretnék beleugrani egy kapcsolatba vagy bármibe. Másfelől meg minden honnan érzem a nyomást, mindenki arról beszél, hogy öregszem és így esélyem sem lesz normális párkapcsolatra. Biztos van benne igazság, de nem tudom elhinni, hogy ennyire borzalmas lenne későbbiekben a helyzet. Mit gondoltok? 21/L
2020. aug. 30. 01:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi változott múlt év augusztusa óta, amiért a kérdést ki kellett emelni?
2021. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi, pont emiatt lett kiemelve a kérdés.
2021. ápr. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!