Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy mikor állok készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megtetszik valaki és vele akarsz lenni, akkor bizony készen állsz.
2018. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha naponta többször sírok valaki miatt (akivel nem vagyunk együtt, de nem nevezném exnek, mert sose voltunk), akkor még nem. Mert lett volna lehetőségem kapcsolatra valakivel azóta, de emiatt utasítottam vissza. Mert még mindig szeretem azt a valakit, és nagyon depis vagyok mostanában. Viszont emiatt olyan bűntudatom van, mert mindenki azt mondja, hogy úgy kell túllépni valakin, hogy másokkal ismerkedsz. És lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de szerintem nem, szerintem előbb magamban kéne lezárnom mindent, és először egyedül boldognak lennem, nem? Vagy csak én látom így?
2018. márc. 24. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy egyedül is, jól érzed magad, nem hiányzik, nem gondolsz már rá, akkor.
2018. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!