Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány lepattint azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lepattint azzal a szöveggel, hogy "nem állok még készen egy kapcsolatra", akkor biztos lehetek abban, hogy nem jövök be neki, és felesleges várnom rá?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 06:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Koránt sem. Maximum annyit jelent, ha felelősségteljes az illető, és nem egy megbízhatatlan ember, hogy abban a pillanatnyi helyzetében, és problémáiban amiben tartózkodik nem tud felelősséget vállalni érted is.


Ne add még fel.Inkább törekedj arra, hogy segíts neki, és ezáltal egyrészt mellette is lehetsz, másrészt jobban megismered, meg hozzád szokik:)

2015. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Es pont ebből lesz a friendzone :)

ElőfordulHAT, hogy tenyleg csak egyedul akar lenni, de ennek nagyon kicsi az esélye, mert ha tenyleg bejossz neki, akkor nem tud ellenállni neked!

2015. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Viszont várni rossz ötlet. Legyél ott mellette, udvarolj, keltsd fel az érdeklődését. Legyen oka átgondolni újra és újra azt, hogy készen áll-e a veled való kapcsolatra.

Nem csak úgy általában, hanem veled.

2015. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, milyen szemelyisegu ember mondja. Az esetek 90%-ban ez egy burkolt nem, de mindig lehet kivetel. Ha fontos a no neked, maradj latoterben, de ne papucsoskodd el a dolgot.
2015. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

A "nem állok még készen egy kapcsolatra" szöveg nagyjából annyit jelent, hogy: "nem tetszel nekem, de nem akarlak durván lekoptatni, természetesen nem velem van a gond, hanem veled", viszont mérget vehetsz rá, hogy douchebag suttyónak csak meg kell villantania a kockahasát és a csaj máris rárepül, mint Tapsi Hapsi a répatortára. Érdekes, vele már "készen fog állni egy kapcsolatra", gondolom felesleges lefordítanom, hogy ebben a kontextusban mit jelent ez a kijelentés a lány részéről. Ez a szöveg pontosan olyan álszent, mint a "túl jó vagy hozzám" duma, ami az esetek többségében azt jelenti, hogy: "unalmas vagy és férfiatlan, nem kellesz nekem".

Tanulság: ismerkedésnél legyél egy bizonyos fokig paraszt, ugyanis az efféle bunkó attitűd a nők jó részének meglehetősen imponáló, had ne kelljen ismét kifejtenem miért, legyen annyi elég, hogy ha a suttyó mutatód egy bizonyos tartományon belül marad, akkor a nők úgy 80 százalékánál már zöld utat kapsz az ismerkedésnél.

2015. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Nem állok még készen egy kapcsolatra"

"Oké, akkor csak szexelni fogunk"


:D

2015. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez egyértelmű kamuszöveg. Lefordítom neked hogy mit kell alatta érteni:


"Nem vagy az esetem, úgyhogy max. barátok lehetünk"

2015. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
En 5 honapra ra jottem ossze a parommal, hogy szakitottunk a volegenyemmel. Honapokra ra jottem ra, hogy korai volt. Reszben ez is az oka, hogy nem vagyok felhotlenul boldog. Ha ez a kapcsolatom se fog mukodni, akkor legalabb egy evig egyedul akarok majd lenni es ez esetben en is ezt fogom mondani. Sok esetben ez a duma lepattintas, de nem mindig. Aki nagyot csalodott, annk idore van szuksege. Kerdezd meg, hogy miert nem all keszen. A valaszbol konnyebb lesz eldonteni, hogy miert mondta.
2015. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!