Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány lepattint azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lepattint azzal a szöveggel, hogy "nem állok még készen egy kapcsolatra", akkor biztos lehetek abban, hogy nem jövök be neki, és felesleges várnom rá?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 06:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen, nem jössz be neki. ez nyilvánvaló.
2015. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rá várni, nem valószínű, hogy össze akar jönni veled. De ne sértsd meg és ne haragudj rá, azért mondta ezt és így, mert nem akart megbántani. És ez talán azt jelenti, hogy a barátság elől nem zárkózik el.
2015. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindkét lehetőség előfordulhat. De ha nagyon bejönnél neki, akkor rögtön készen állna. Tehát az biztos, hogy nagyon azért nem fogsz bejönni neki sosem. Várni semmiképp nem érdemes rá, de később esetleg meg lehet próbálni, ha te is egyedül vagy.


Nagyon rossz tanács, amit itt többen adtak, hogy barátkozz vele. Hát ha szenvedni akarsz, akkor csak barátkozz vele. De ha nem, akkor saját érdekedben szakíts meg minden kapcsolatot az olyan nővel, aki elutasított, de te még mindig vágysz rá.

2015. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátság nem rossz tanács. Velem pontosan ugyanígy volt sok évvel ezelőtt. Nagyon szerelmes voltam egy lányba, először úgy volt, hogy akár lehet is ebből valami de aztán meggondolta magát. Egy reggel (egy filmforgatás előtt) leültünk beszélgetni és nagyon szépen, kedvesen és értelmesen elmondta, hogy Ő nem szeretné ezt az egészet. Nagyra tartja a tehetségemet, meg szereti az olyan filmeket, amilyeneket csinálok, de köztünk párkapcsolati szempontból nem lehet semmi sem. Akkor hatalmasat nőtt a szememben, onnantól kezdve elkezdtem becsülni és csodálni a bátorsága miatt és ezzel így vagyok még mind a mai napig is. Igazi barátok nem lettünk soha sem, de egyszer-kétszer váltottunk pár levelet és ez nekem nagyon jól esett, mert ebből tudtam, hogy nem haragszik rám. Azok közül, akik visszautasítottak, Ő az egyetlen akire egy kicsit sem haragszom. :-) Na, ezt most el is küldöm Neki, hátha kedve lesz válaszolni valamit. :-)
2015. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: az szerintem is rendben van, hogy amikor már nem vágyom rá, különösen ha már más van a képben, újra felveszem a kapcsolatot. Különösen így, hogy csak alkalomszerű. De mindenképp nagyon óvatosnak kell lenni, ha megint kezdenek kiújulni az érzések, akkor gyorsan visszavonulok minimum pár hónapra.
2015. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, ezzel teljesen egyet értek. :-)
2015. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit kombinálsz?

Mért gondolod, hogy mást jelent a mondat, mint amit jelent?

2015. okt. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!