Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes adnom egy esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes adnom egy esélyt a puncsnak is, ha már a többi társkeresési oldalon nem igazán jártam sikerrel?

Figyelt kérdés
Nem pénzes pasit vagy támogatót keresek, hanem korban hozzám való férfit (25-35). Eddig Tinderen, Badoon, randivonalon, elittárson, loveon, kívánlakon voltam fenn. Sok emberrel beszélgettem, randijaim is voltak, de hiába jött be valaki a képeken és cseten, élőben totál más volt mindenki. Egy barátnőm a puncson ismerkedett meg a párjával 2 éve és azóta is kapcsolatban élnek, nyár végen lesz az esküvőjük. Azt tanácsolta, hogy próbáljam meg én is ott, mert vannak fenn rendes pasik, akik valódi kapcsolatot szeretnének, nemcsak pénzért szexet.

2020. aug. 18. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

8.-ra.


Baromság, csak a csicskák.

2020. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10: Kinőttem abból, hogy azon görcsöljek mások vajon mit gondolnak rólam. A bemutatkozó részbe úgyis kiírnám, hogy én mit szeretnék. Nekem untig elég, ha találok egy férfit ott, akivel minden téren passzolunk.

11: Az emberek 95%-át ezzel burkoltan lecsicskáztad. Nem tagadom, én is rászoktam erre, jobban telik a kb. 1-1,5 órás út, ha nemcsak kibámulok a fejemből, hanem értékesen töltöm az időmet.

2020. aug. 18. 15:00
 13/19 Noren1989 ***** válasza:
76%

Figyu, ahhoz, hogy ràdírjanak, előfizetőnek kell lenniük. 15k. Ennyit az àtlagmagyar nem költ pàrkeresésre, előfizetés formàjàban.


Bàrmi màs kontaktolàst bannolnak, moderàlnak.


Maradjunk annyiban, hogy emellett az ottlevő nőket a férfiak java prostinak tekinti, mivel a felhozatal bő 60%a valóban lakàsos prosti.


Mivel jobb ez,bârmelyik tàrskeresőnél?

2020. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Kurvából lesz a legjobb feleség-tartja a mondás
2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Regisztrálj! Mit veszíthetsz?

Amennyiben egy öt csillagos hotelben nyaralsz valami vízpart közelében és ott akadsz össze valakivel, akivel megkedvelitek egymást és ásó kapa, esetleg csak egy futó kaland az mennyivel rosszabb mint Olcsó Jánossal megismerkedni a helyi Tescoban?

Ha nem megélhetésre kell onnét a pénz nyugodtan válogathatsz.

Ötvenes F

2020. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

"Mivel jobb ez,bârmelyik tàrskeresőnél?"

Annyival, hogy nem probléma számára kifizetni.

Nem itt szidja a társkeresők tuljdonosainak a felmenőit amiért pénzt akarnak keresni a befektetésükkel.

Ez egy elég jó szűrő. Olcsó János nem fogja kifizetni mivel annyiért kap egy numerét, többre pedig nem futja neki havonta.

Ötvenes F

2020. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

13: Ez hallomás vagy saját tapasztalat? Te is fenn vagy/voltál? Barátnőm azt mondta teljesen ingyenes, legalábbis ő egy Ft-ot nem fizetett 2 éve. Gondolom nem kötelező fizetni, csak olyan extra lehetőség, mint Tinder esetén például a Gold. Ha muszáj ennyit kifizetni minden felhasználónal, amennyit írtál, az konkrétan irreális szerintem is. Honnan tudod, hogy lakásos prostik? Végignézed a rosszlányokat és összeveted az oldalon lévőkkel? Ha igen, akkor nem irigylem mennyi szabadidőd van. De ha valóban így is van, ott van a maradék 40%, akikből választhatsz.

15: Írjatok konkrét tapasztalatokat az oldalról és eldöntöm annak függvényében, hogy megéri-e regisztrálnom. Fenti példád ott sántít, hogy az emberek zöme nem egyedül szokott menni nyaralni. Szerintem baromi degradáló, hogy Olcsó Jánosnak nevezed azt, aki nem olyan tehetős, nekem nem számít ismerkedéskor az anyagi helyzet.

2020. aug. 18. 17:04
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked nem számít az anyagi a helyzet, akkor mi a phasznak akarsz prosti oldalra jelentkezni?
2020. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Noren1989 ***** válasza:

#17esedre reagàlva. Igen, fennvagyok az oldalon. Tàrgyaltam is néhâny "tàrskeresővel". A prostis kérdésre a vàlaszom: kivàló arc,tetkó és kéz-memóriàm van, ezek alapjàn pedig nem nehéz beazonosítani a huncut leànykàkat. Napi 20perc/két elélvezésnyi idő kell rà, mindössze. A szabadidőmről majd privàtban egyeztetünk. Előfizetés nélkül nem lehet írni a hirdetőknek, szóval a Tinder Golddal összevetni hibàs elképzelés.


A 40% java sem normàlis, nyugi. A te csoportodat max 10%-ra becsülném. A 40%ban bennevannak a régi,elhagyott profilok, szerencsétpróbàló jókislànyok, és egészbiztos akad még pàr idősebb nő is. Nàlam a szűrők miatt nem jelenik meg mind.


50F baràtunk nyilvàn sugàrpapi akarlenni, emiatt hirdeti felsőbbrendűségét.


Amúgy, a legkönnyebb megoldàs: csinàlsz egy férfi acc-ot, és megnézed, mire van lehetőségünk.

2020. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!