Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen vagyok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok párt találni, ha nem szedek fogamzásgátlót (a káros eü. hatásai miatt)? 24L

Figyelt kérdés

Átlagos arcú, sportos vékony alakú, igényes, egyetemista lány vagyok. Van esélyem olyan férfit találnom, aki bevállalna komoly kapcsolatra úgy, hogy gumival védekezünk? Vagy felejtsem el?



(Akit érdekel, miért nem szedek: a családban előfordul trombózis, vérzékenység, így veszélyeztetettebb vagyok. A fog.gátló sok ismerősnél migrént, hangulatingadozásokat, szorongást idézett elő, amire nincs szükségem, hiszen alapból hajlamos vagyok ezekre, és inkább igyekszem pozitív és stabil maradni, ami már jól megy. Emellett barátnők durván meghíztak a tablettától, amit nem szeretnék, mert inkább az alakom az erősségem. Ehhez jön a libidócsökkenés, hüvelyszárazság, gyakoribb fertőzések, amik tönkretennék a jó szexet).



2020. aug. 17. 20:15
A kérdező szavazást indított:
0 vagy majnem 0 az esélyed.
Kicsi az esélyed.
Jó esélyed van rá.
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
nem nézném jó szemmel, ha ilyet szedne a párom, le lehet szavazni
2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
12%
Biztos találsz, de amiket felsoroltal indokok az ismeroseidnek nem a fogamzasgatlotol lett hangulatingadozasuk, szorongasuk.
2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, az iróniát azért érzed, hogy amiatt magyarázkodsz, hogy valaki más miért használhatja a testedet a te feltételeiddel. Őrült világ.
2020. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint eltanácsolnám a barátnőmet, ha akarna ilyet szedni. Szétcseszi a hormonháztartását...
2020. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes férfit kell találni. Én speciel jelenleg szedek tablettát, de sem a jelenlegi, sem az előző partnereimnek nem volt problémája az óvszerrel. Aki azért nem akar kapcsolatot egy nővel, mert az nem hajlandó tablettát szedni, az azért elég meredek.
2020. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
98%
Vannak olyan "férfiak", akik nem hajlandóak gumival szexelni egyáltalán, de szerencsére nem csak ilyen emberekkel van tele az ország, meg fogod találni a párodat akinek ez nem fog problémát okozni :)
2020. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem ez lenne a szempont párválasztáskor.

24F

2020. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
10%
Én nem akarnék állandóan esőkabártban szexelni, szóval ja.
2020. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%

"Én személy szerint eltanácsolnám a barátnőmet, ha akarna ilyet szedni. Szétcseszi a hormonháztartását..."


Engem mindig meglep, hogy léteznek ilyen férfiak, akit érdekel a másik egészsége. Mintha egy másik bolygóról pottyantak volna ide. (Jó értelemben.)

2020. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Mért ne?
2020. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!