Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen vagyok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok párt találni, ha nem szedek fogamzásgátlót (a káros eü. hatásai miatt)? 24L

Figyelt kérdés

Átlagos arcú, sportos vékony alakú, igényes, egyetemista lány vagyok. Van esélyem olyan férfit találnom, aki bevállalna komoly kapcsolatra úgy, hogy gumival védekezünk? Vagy felejtsem el?



(Akit érdekel, miért nem szedek: a családban előfordul trombózis, vérzékenység, így veszélyeztetettebb vagyok. A fog.gátló sok ismerősnél migrént, hangulatingadozásokat, szorongást idézett elő, amire nincs szükségem, hiszen alapból hajlamos vagyok ezekre, és inkább igyekszem pozitív és stabil maradni, ami már jól megy. Emellett barátnők durván meghíztak a tablettától, amit nem szeretnék, mert inkább az alakom az erősségem. Ehhez jön a libidócsökkenés, hüvelyszárazság, gyakoribb fertőzések, amik tönkretennék a jó szexet).



2020. aug. 17. 20:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
62%
Ha sokat orálozol, még könnyebben is találsz :D
2020. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
9%
Azért annyira a nők sem élvezik az együttlétet a gumival azt nyugodtan tegyük hozzá. Szerencsére másképp is lehet védekezni és tablettát sem kell szedni.
2020. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

Persze itt minden pasi rámondja, hogy gumival is jó lenne :D Mert szerintem évek óta nem szexeltetek. Kb a harmadik alkalom után mondanád, hogy csináljuk gumi nélkül.

egyébként a gyógyszert én sem támogatom, meg kell beszélni a pároddal ...

2020. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország végtelen sok nőgyógyász hazája.
2020. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha valakinek ennyi elég, hogy ne téged válasszon, az menjen a francba. :) Egyébként nemcsak a tabletta az egyetlen tartós fogamzásgátlási módszer, többfajta módszer létezik, amik még hormonmentesek is, tehát nem jelentenek rád veszélyt. Ha oda jutsz, hogy lesz egy stabil párkapcsolatod, és esetleg át szeretnél térni valamilyen más védekezési formára, érdemes lehet megbeszélni egy nőgyógyásszal, hogy mi lehet neked a leghatékonyabb.


Egyébként én is ugyanilyen cipőben járok, egyik nagymamám trombózisban halt meg, és gyakran előfordul a családomban a szívbetegség, úgyhogy foggátló nekem is jó eséllyel kizárva. Szerintem nincs ebben semmi különleges, a családon szívbetegségek elég gyakoriak ahhoz, hogy beleszóljanak a védekezésbe, tehát nem vagyunk UFO-k. :)

2020. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%

Nőként akármit csinálsz, találhatsz pasit, ha minimálisan adsz magadra. Amint láthatod, egy csomó pasi máris rád repülne.


Viszont a tököm ki van attól, hogy ezen az oldalon akármit csinálnak a pasik, beleállnak a megkeseredett, csőlátású nők. Egyszer azért rinyáltok, hogy a pasiknak mindegy, csak lyuk legyen. Aztán, most, ha esetleg egy pasi elvárná a tablettát, akkor miazmár', hogy egy pasinak van elvárása.

A pofám leszakad, hogy mennyire kétszínűek vagytok.

2020. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15%

Várható volt: A lepontozást megkaptam és még gyalázkodó üzenetet is, amiben az illető a mondatokat sem volt képes értelmezni.


Nálam nem a gumi lenne a probléma, hanem egy bizonyos értelmi szint hiánya.

2020. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Én simán belemennék.
2020. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
80%
26-os, ha egy pasinak olyan elvárása van, hogy tegyek meg valamit, ami számomra akár halálos következménnyel is járhat, akkor hadd ne részletezzem, miért nem jöhet szóba. :D
2020. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
7%

#29: Az teljesen érthető, ha nem jön be, nem erre vágysz és hasonlók, az viszont nem, hogy ezért az illető pasikat valami sátáni gonoszként állítják be páran.

Halálos következményekkel meg, gyakorlatilag bármi járhat. A gumi is pont annyira, mint a tabletta, mert van, akinek elég durva allergiás reakció léphet fel a gumitól.

2020. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!