Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen vagyok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok párt találni, ha nem szedek fogamzásgátlót (a káros eü. hatásai miatt)? 24L

Figyelt kérdés

Átlagos arcú, sportos vékony alakú, igényes, egyetemista lány vagyok. Van esélyem olyan férfit találnom, aki bevállalna komoly kapcsolatra úgy, hogy gumival védekezünk? Vagy felejtsem el?



(Akit érdekel, miért nem szedek: a családban előfordul trombózis, vérzékenység, így veszélyeztetettebb vagyok. A fog.gátló sok ismerősnél migrént, hangulatingadozásokat, szorongást idézett elő, amire nincs szükségem, hiszen alapból hajlamos vagyok ezekre, és inkább igyekszem pozitív és stabil maradni, ami már jól megy. Emellett barátnők durván meghíztak a tablettától, amit nem szeretnék, mert inkább az alakom az erősségem. Ehhez jön a libidócsökkenés, hüvelyszárazság, gyakoribb fertőzések, amik tönkretennék a jó szexet).



2020. aug. 17. 20:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: azért tegyük hozzá, hogy sok olyan pasi van, aki nem akar a párjával hormont szedetni, de azért kotont se hajlandó ám húzni :D ilyenkor jön a "majd kihúzom időben" mert ugye egy abortusz sokkal jobb ám a nőnek, mint egy kis hormon...
2020. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
Én nem akarnék neki fogamzásgátlót adni, akkor legyen gumi mindig. 23F Bár jó lenne anélkül, de ha nem akkor nem. Most csak ezért nem keresnék mást.
2020. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem hajlandó gumit húzni, csak majd kiveszem, az meg nem is érett rá.
2020. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
7%
Egy férfi sem szeret zokniban lábat mosni...
2020. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%

Sok férfi van, aki gumival védekezik, probléma nélkül. Van, akinek nincs miatta orgazmusa. Van, aki nem várja el a nőtől, hogy tablettát szedjen.

Kedves Kérdező - légy türelmes és ragaszkodj a nézetedhez. Akinek nem tetszik, menjen máshova.

Ffi.

2020. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
3%
Lehet találni, de sokszorosát kell nyújtanod, vagy pedig jóval gyengébb pasival kell beérned. A te döntésed.
2020. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
23%
Engem sem zavar ha nem szed, én sem támogatom ezt. Viszont értse meg, hogy nekem sem megy az óvszer bizonyos okok miatt, és mindezek helyett helyi fogamzásgátló módszerekkel védekezzünk.
2020. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet találni, de sokszorosát kell nyújtanod, vagy pedig jóval gyengébb pasival kell beérned"


Az a gyengébb pasi, aki képes óvszerben is teljesíteni? Mesélj még. :D

2020. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Te tested, te rendelkezel vele. Speciel tablettát szedek pont az egészségem miatt, de nem szoktam bevallani, ha még nem elég komoly a kapcsolat. Simán megy óvszerrel. Ha nem jön össze kapcsolat az nem emiatt lesz.
2020. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorin megy a nyüszögés és szenvedés a gumin, de a valóságban egy pasi sem verte magát a padlóhoz zokogva és üvöltve mikor elkezdtem ráhúzni a gumit :)
2020. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!