Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen vagyok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok párt találni, ha nem szedek fogamzásgátlót (a káros eü. hatásai miatt)? 24L

Figyelt kérdés

Átlagos arcú, sportos vékony alakú, igényes, egyetemista lány vagyok. Van esélyem olyan férfit találnom, aki bevállalna komoly kapcsolatra úgy, hogy gumival védekezünk? Vagy felejtsem el?



(Akit érdekel, miért nem szedek: a családban előfordul trombózis, vérzékenység, így veszélyeztetettebb vagyok. A fog.gátló sok ismerősnél migrént, hangulatingadozásokat, szorongást idézett elő, amire nincs szükségem, hiszen alapból hajlamos vagyok ezekre, és inkább igyekszem pozitív és stabil maradni, ami már jól megy. Emellett barátnők durván meghíztak a tablettától, amit nem szeretnék, mert inkább az alakom az erősségem. Ehhez jön a libidócsökkenés, hüvelyszárazság, gyakoribb fertőzések, amik tönkretennék a jó szexet).



2020. aug. 17. 20:15
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
7%
Opció még , ha megtanulsz rendesen szopni. A nők 90%-a nem tud rendesen. Illeve még az ánuszoddal is tudsz kárpótolni, gyakorolni kell, fájdalommentessé tehető a dolog, és ott tuti nem kell szaporulattól tartani.
2020. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!