Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen vagyok párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok párt találni, ha nem szedek fogamzásgátlót (a káros eü. hatásai miatt)? 24L

Figyelt kérdés

Átlagos arcú, sportos vékony alakú, igényes, egyetemista lány vagyok. Van esélyem olyan férfit találnom, aki bevállalna komoly kapcsolatra úgy, hogy gumival védekezünk? Vagy felejtsem el?



(Akit érdekel, miért nem szedek: a családban előfordul trombózis, vérzékenység, így veszélyeztetettebb vagyok. A fog.gátló sok ismerősnél migrént, hangulatingadozásokat, szorongást idézett elő, amire nincs szükségem, hiszen alapból hajlamos vagyok ezekre, és inkább igyekszem pozitív és stabil maradni, ami már jól megy. Emellett barátnők durván meghíztak a tablettától, amit nem szeretnék, mert inkább az alakom az erősségem. Ehhez jön a libidócsökkenés, hüvelyszárazság, gyakoribb fertőzések, amik tönkretennék a jó szexet).



2020. aug. 17. 20:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%
Az exemmel is csak gumival tudtuk csinálni. A fogamzásgátló gyakorlatilag ellehetetlenítette a szexet, nem volt abszolút libidója, kiszáradt, fájt neki és iszonyatos hangulatingadozásai voltak. Szóval szerintem ez abszolút nem mérvadó. Aki szeret és veled akar lenni azt nem fogja érdekelni, hogy hogyan szexeltek.
2020. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%
31-es gumiban szexelni olyan, mintha prostival csinálnám.
2020. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
38%

#32-es,

nincs teljesen igazad!

Nem vonom kétségbe, hogy Te így látod és érzed, de mi férfiak sem vagyunk e tekintetben (sem) egyformák. Sok férfit ismerek, akiknek nem okoz gondot a gumi és a feleségük sem idegenkedik tőle, nem okoz allergiás tüneteket.

Más férfiak - köztük alighanem Te is - úgy érzik, mintha egy vastag hártya lenne nekik rajta és emiatt érzéketlenebbé válnak.

Van akinek nem okoz problémát, de van, akinek igen, de határozottan elítélni, vagy egekig felmagasztalni az óvszert - nem helyes.

Ffi.

2020. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
88%
Van nem egy férfi, aki annyira önző, hogy emiatt nem lenne nála esélyed, de szerencsére nem minden férfi ilyen, sőt.
2020. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17%
Inkább dugnának halott nőt gumi nélkül, mint élőt gumiban.
2020. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Semmilyen más módja nincs a fogamzásgátlásnak, csak a fogamzásgátló tabletta. Sajnálom.
2020. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
35-ös, vagy guminőt, gumi nélkül...
2020. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
36-os, létezik még a spirál is, bár engem egyszer megszúrt egy ilyen cucc.
2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
"Kb a harmadik alkalom után mondanád, hogy csináljuk gumi nélkül." Jobb lenne úgy, de ha neki muszáj a gumi, akkor abban kellene.
2020. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Pasik akik azt írjatok, hogy elfogadnatok ezt vagy nem engednetek, hogy ilyet szedjen a barátnőtök, hatalmas respect nektek 😊💓
2020. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!