Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes adnom egy esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes adnom egy esélyt a puncsnak is, ha már a többi társkeresési oldalon nem igazán jártam sikerrel?

Figyelt kérdés
Nem pénzes pasit vagy támogatót keresek, hanem korban hozzám való férfit (25-35). Eddig Tinderen, Badoon, randivonalon, elittárson, loveon, kívánlakon voltam fenn. Sok emberrel beszélgettem, randijaim is voltak, de hiába jött be valaki a képeken és cseten, élőben totál más volt mindenki. Egy barátnőm a puncson ismerkedett meg a párjával 2 éve és azóta is kapcsolatban élnek, nyár végen lesz az esküvőjük. Azt tanácsolta, hogy próbáljam meg én is ott, mert vannak fenn rendes pasik, akik valódi kapcsolatot szeretnének, nemcsak pénzért szexet.

2020. aug. 18. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha valódi kapcsolatot szeretne, akkor mit keres ott? Mit akar a pénzért magukat áruló nők között?

Vagy itt reklámozod az oldalt, mert nem megy? Kétlem, hogy máskülönben naponta bárki is írna ki róla kérdést.

2020. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2020. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Na és milyen pasi kéne?


Tippelek!


Fiatalsportosdiplomáspénzesnagyfarkúhűséges...


Gondolom, hogy véletlenül sem a Béla a HR-ről, vagy a Józsi, a szomszéd utcában lakó buszsofőr,...

2020. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Túl nagyok az igények. Legalább van mire? Bombázó vagy?
2020. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem kb. 1 hetet volt fenn és beírta a leírásába, hogy csak komoly kapcsolat érdekli, pénzes idős pasik kíméljék. 1 emberrel találkozott onnan, aki azóta is a párja. Abból, amit elmondott semmivel sem rosszabb, mint a többi társkereső oldal, végülis minden 2 emberen múlik. Miért reklámoznám? Ennyi erővel az összes többi oldalt is reklámozom, amiken fenn voltam.
2020. aug. 18. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
De neked nincs életed? Tudod, boltba járás, buszozás, sportolás,...?
2020. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2: Köszi elolvasom a válaszokat, amiket arra a kérdesre írtatok, hátha van köztük számomra is hasznos.

3: Rosszul tippelsz, diploma nem fontos és foglalkozás sem mérvadó, farokméretről meg ne is beszeljünk, az csak nektek, férfiaknak annyira jelentős kérdés. Tökéletes lenne az általad említett buszsofőr vagy HR-es is, ha tetszik külsőre és a belső értékeink is egyeznek.

4: Semmit nem írtam az igényeimről, így puszta sztereotípia, amit írsz. Átlagos vagyok, bombázó alatt gondolom a szépségkirálynőket érted.

2020. aug. 18. 14:51
 8/19 A kérdező kommentje:
6: Metrózom, villamosozom, buszozom naponta, bevásárolni járok, sportolok, dolgozom, vannak hobbijaim is, barátaimmal is járok közös programokra, de ezeken a helyeken nem ismerkedési céllal vagyok. Mai világban az emberek nagy része nyomogatja a telóját, fel sem néz, úgy nehéz. Az emberek nagy része az internetes ismerkedik.
2020. aug. 18. 14:53
 9/19 A kérdező kommentje:
interneten
2020. aug. 18. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

Vagy te leszel az üdítő kivétel a hivatásosok között, vagy téged is annak gondolnak.

2020. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!