Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért hiszi azt a legtöbb férfi, hogy csak a "tökéletes" férfiak "jutnak" nőhöz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 10:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

19. Nekem bevált anno az önfejlesztés. 21 éves koromig szűz voltam, aztán 21-23 évesen 14 lánnyal voltam.


És a másik dolog amit írtál nem állja meg a helyét, mert sok embernek nincs szüksége önfejlesztésre, soknak pedig igen. Pl sarkiJózskának nincs.

2020. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vicces ez az "én kövér vagyok, fogadjatok el így, de én nem fogadom el a kövér nőket" szöveg.


1. Ezer meg egy dagadt férfit látok nővel. Kicsit dagadtat is, meg iszonyat kövéret is. Mi több, nekem is volt kövér pasim majdnem 9 évig.


2. A kövérség pont olyan dolog, amin mondjuk lehetne változtatni.


3. Nem igazán értem, milyen jogon vársz el olyan dolgot mástól, amit te sem tudsz teljesíteni.


4. Rengeteg túlsúlyos nőt látok az utcán, aki nem kövér, csak túlsúlyos kategória.


5. Ha 18 kilóval könnyebben se kellettél senkinek, akkor lehet nem csak a kövérséged a gond.

2020. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%

#21: "És a másik dolog amit írtál nem állja meg a helyét, mert sok embernek nincs szüksége önfejlesztésre, soknak pedig igen."


Ez is egy óriási ferdítés, ugyanis nem a személyiség alapján ítéljük meg a másik nemet (hiszen így egyetlen nő vagy férfi értékelése is hosszas folyamat lenne), hanem a személyiségre utaló jeleket figyeljük. Ebből fakad, hogy sok esetben a "kevésbé jó" személyiségű nőt vagy férfit választjuk, mert nekik jobb a marketingjük. Ha úgy tetszik, ők vannak szem magasságban a polcon. Tehát az önfejlesztés ilyen szempontból teljesen felesleges (azt ha csinálod, akkor önmagad miatt csináld), a társkeresés szempontjából sokkal célravezetőbb megtanulni úgy ahogy vagy eladni magad. Persze hívhatjuk ezt is önfejlesztésnek, de ettől jobb ember nem leszel, csak sikeresebb.

2020. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mert egoista barmok. Játsszák itt az eszüket, aztán nagy nulla mind.
2020. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%

23. Az önfejlesztés nem csak a személyiségre vonatkozik. Az is az, hogy vézna vagy és elmész gyúrni, vagy dagadt vagy és előbb lefogysz, aztán elmész gyúrni. Az is önfejlesztés, hogy sokat olvasol a helyes kommunikációról.


Igen, én is így értem, amit te írtál az utolsó sorban. Tehát van olyan önfejlesztés is, amitől nem leszel jobb ember erkölcsi-morális alapokon, egyszerűen csak sikeresebb.

2020. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25: Így van. Viszont tökéletes ember nincs, tehát ilyen alapon mindenkinek szüksége van/lenne önfejlesztésre.


Viszont az egyáltalán nem megoldás, amit itt páran az ilyen kérdések alatt javasolnak, hogy "fejleszd magad", mivel ez alatt a fogyást, konditermet, fodrászt, fogorvost, személyiség fejlesztést értik. Tegye fel a kezét, aki már látott:

- kövér

- nyüzüge

- kopasz

- hiányos fogsorú

- rossz természetű... embereket kapcsolatban.

Ugye hogy vannak ilyenek és nem is feltétlenül a másik nem "aljával" vannak kapcsolatban. Tehát a felsorolt tanácsok szép és jó dolgok és nem állítom, hogy nem hasznosak, de azt igen, hogy nem ezektől lesz sikeres valaki. Nőknél és férfiaknál is a marketing a lényeg. Minél jobban tudod magad prezentálni, annál feljebb lőhetsz abban a bizonyos céllövöldében.

2020. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert ki se néznek a gép mögül, egy álomvilágban élnek, ahol minden nő bombázó (a többieket nem veszik észre), és hát náluk nincs esélyük, az ilyen nőket valóban a tökéletes férfiak kapják meg. Erre elkezdik a kis elméleteiket gyártani, hogy miért nincs nekik sikerük és ezért miért a nők a hibásak...

Amúgy szerintem is ugyanaz a 3-4 ember irkálja ki az ilyen típusú kérdéseket nap mint nap.

2020. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#27: Ebben is van igazság, valóban létezik egy ilyen réteg és nem csak a férfiaknál. Viszont aki nem álomvilágban él és nem a tökéletes nőt/férfit keresi, annak sincs könnyű dolga. Csomóan írják itt, hogy a saját nemük tagjai között több olyat is ismernek, akik teljesen alkalmasak lennének párkapcsolatra, szeretnének is, de valahogy mégsem megy nekik. Nem gondolom, hogy ezek az emberek hazudnának, tehát van egy rakás, amúgy nem "tökéletes", de párkapcsolatra bőven alkalmas férfi és nő az országban, akik valamiért nem látják egymást. A baj, hogy épp arról a rétegről beszélünk, akik visszahúzódóbbak, nem nagyon járnak társaságba, a netes társkeresőn meg esélytelenek. Kérdés, hogy így milyen lehetőség marad ismerkedni?
2020. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28: És ez egy ördögi kör. 30 felett már hiába mondom, hogy azért nem volt kapcsolatom, mert nem jött össze, és amúgy semmi gond velem. Már a tény miatt, hogy ennyi idősen nem volt senkim, csak emiatt sem fogok kelleni és teljesen mindegy, hogy egyébként milyen vagyok. Kicsit 22-es csapdája a dolog.
2020. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29: Pedig sokan egyszerűen csak későn érő típusok. 16-20 évesen még nagyon keveseket érdekel, hogy hány kapcsolatod volt, 30 felett viszont már egy választási szempont ez is. Szerintem egyébként nagyon túl van értékelve, mert a mai 30-as generációból rengetegen csak 30 felett kerülnek olyan helyzetbe, hogy a párkapcsolatot "megengedhessék maguknak". Ezt azért így írom, mert férfiak és nők között is sokan vannak, akik akár az anyagi hátterük, akár a tanulmányaik, vagy családi gondok miatt hanyagolták a társkeresést. Vagy önértékelési gondjaik voltak, amik mára már nagyrészt eltűntek. Nem mindenkinek volt ideális gyerekkora, nem mindenki kapott megfelelő férfi/női mintát, ezeket a hátrányokat pedig időbe telik ledolgozni, ami sokaknak csak 30 feletti korára sikerül. Ebből több vita is volt már itt, hogy kinek van igaza (lehet fiatalon a semmire kapcsolatot építeni és közösen fejlődni vs. kell egy biztos alap mindkét oldalon), szerintem valahol mindkét út járható és egyénfüggő. Valakinek egyik jön be, valakinek a másik. De csak azért nem kellene selejtezni valakit, aki amúgy szimpatikus, mert kiderül, hogy pl. 32 éves korára még nem volt nővel/férfival. A lényeg, hogy most mit akar illetve készen áll rá vagy sem?
2020. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!