Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért hiszi azt a legtöbb férfi, hogy csak a "tökéletes" férfiak "jutnak" nőhöz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 10:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt nem a legtöbb férfi hiszi azt, hiszen soknak családja van, csak van pár aki rinyál napi 4 kérdésben és ez jön le.
2020. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Noren1989 ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy néhányunknak durva komplexusai vannak és kissé a valóságtól elrugaszkodva élnek.
2020. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tudok szórakozni az itteni irományokon :D

Amikor eszembejut és épp a városban vagyok, szoktam nézelődni és legfeljebb 5 percen belül az összes hisztit megcálofó élethelyzet szembejön.

Kor, magasság, súly, kinézet, bármi ami ezekhez kapcsolódik pl.

2020. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy gondolom, nagyjából rendben vagyok. Na jó: el tudom játszani, hogy rendben vagyok. Igénytelen nem vagyok, buta nem vagyok, dolgozok, van egy autóm (régi autó, de attól még autó), van hobbim. És mégis, egyetlen látványos hibám van, ami miatt nem kellek senkinek. Röhögni fogtok: az, hogy kövér vagyok! Tehát van ezer meg egy tulajdonságom: jó, rossz, külső, belső... tudjátok, mint úgy minden másik embernek. És mégis ezzel az eggyel vagyok azonosítva, és innentől kezdve tök mindegy, ki vagyok, mi vagyok, mit csinálok. Kövér vagyok, innentől kezdve kuka. Az például nem opció, hogy együtt elmegyünk sportolni, az nem opció, hogy mondjuk a jó oldalamat is megismeri a másik fél.


Mivel én erről az egy (egyébként szerintem nem jelentős) hibámról tudok, így szerintem okkal és joggal feltételezem, hogy a legapróbb gond is kizáró tényező.

2020. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Látni mindenféle párocskát együtt, mindenféle férfit és nőt.


Szerintem k**úrvanagyok az igények...

2020. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy hiszik ezt a legtöbben. Inkább az a jellemző egy nagy részükre, hogy egyáltalán nincs önkritikájuk, magukat a pörköltszaftos atléta alól kilógó sörhassal, csimbókos hajjal, fogatlanul és csövesszakállal is Brad Pittnek látják és gátlástalanul nyomulnak 18-25 éves, csinos, vékony, ápolt nőkre.
2020. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

4-esnek:


Mi lenne ha siránkozás helyett inkább lefogynál, vagy kövér nőknél próbálkoznál?

2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#4-es, en is kover voltam/vagyok, de en sosem voltam kepes beletorodni, mar nekifutottam kb. 4x a fogyasnak, 5. alkalommal eletmodvaltassal is kezdtem, de aztan nem ugy alakultak a dolgok, ahogy terveztem (becsuszott a depresszio). Most 6. alkalommal futok, szinten eletmodvaltassal.


Ha ennyire elegedetlen vagy azzal, hogy koverkent azonositanak, akkor probalj legalabb tenni ellene. Ha minden probalkozasom ellenere sem sikerul, akkor is legalabb elmondhatod magadrol, hogy megprobaltad.

2020. aug. 8. 11:45
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

@7

Egyrészt, mint mondtam, van ezer másik tulajdonságom. Nem kell ennyire csőlátásúnak lenni. Másrészt pedig ez a "kövér a kövérrel" kezdetű, iszonyatosan beszűkült látókörről árulkodó elv emlékeztet egy bizonyos osztrák-német politikus sokszor lenézett gondolataira. Valami Haller, vagy Mitter, vagy a fene se tudja, mi volt a neve. Régen volt már. Csak mondjuk az ő elképzeléseit elfogadni társadalmilag ellenzett dolog, míg a te beszűkült képzeteidre tapsikolva bólogat mindenki. Furcsa világot élünk.

2020. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Tehát neked nem jönnek be a kövér nők, de fel vagy háborodva, mert nem tetszel a szép,csinos, igényes nőknek :DDD ÉRTEM

Egy kövér nőnek is lehet ezer másik jó tulajdonsága, őket miért nem szeretnéd megismerni?

Hajmeresztő, hogy milyen emberek vannak.

2020. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!