Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért hiszi azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért hiszi azt a legtöbb férfi, hogy csak a "tökéletes" férfiak "jutnak" nőhöz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 10:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nagyon egyszerű oka van. Ők valamilyen okból nem tudnak találni maguk mellé egy nőt/férfit és a saját felelősségüket hárítják el ezzel, hogy "Teljesen rendben vagyok, de mindenkinek a tökéletes kell". Egyszerűen nem akarják tudomásul venni, hogy fejlődniük kéne. Teljes átlagos férfiakat látok naponta csinos (nem modell, de tényleg szép) nőkkel az utcán és nem hiszem, hogy mindegyikük milliomos vállalkozó volna.
2020. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

9 Elárulok egy titkot. Elképzelhető az ember egy 4 ágú koordinátarendszerben.

test-lélek, racionalitás-érzelmi intelligencia.

Ezek vannak a négy égtáj fölé írva.

Mind a 4 aspektusban mutatni kell valamit, mert ha csak 1et is hagysz lemaradni az hatással lesz a többire.

2020. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a 4-es válaszolónak nagyon igaza van. Az, hogy ő kövér (jelentsen ez bármit is) felülír minden egyéb tulajdonságot és eleve a barátzónába vagy a "kösz, de nem" csoportba kerül. Vannak egyéb külső pozitív és negatív tulajdonságai, ahogy a személyiségének is, de ha ezek közül legalább 1 nem kiemelkedően pozitív, akkor a továbbiakban értéktelenek, csak mert kövér. Hozzáteszem, a nőknél ugyanez van: a kövéreknek az egyéb tulajdonságaira kevés férfi kíváncsi.


Erre jön még, hogy sokan rettenetesen képmutatók és hogy ne tűnjenek felszínesnek, keresnek az illetőnek egy másik, szerintük negatív tulajdonságát (rendszerint valami személyiségével kapcsolatosat, olyat, amin szerintük lehetne változtatni) és ezzel indokolják az ítéletüket, remélve, hogy így nem tűnnek felszínesnek.

2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, a 4-es válaszolt neked. Ő meg van sértve, hogy a kövérsége miatt nem kell a nőknek, pedig olyan cukimuki. De kövér nő neki se kell, és nem is érdekli, milyen cukimuki a kövér csaj, akkor se. Azt rója fel másnak, amit ő maga is tesz: skatulyáz egyetlen nem stimmelő dolog (jelen esetben a súly) alapján.

Ugyanezt csinálja a többi is, aki itt napi szinten rinyál. Csak a 10/11-es nő a jó, a többi ronda, de azok meg mit képzelnek, hogy rá se néznek, biztos csak lóvé kell nekik és a gazdag csávók phaszáért állnak sorba.

2020. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%

#4 vagyok ismét, és szerintem utoljára, mert ennek nincs értelme, parttalan vitákon épp elégszer húztam már fel magamat ájulásközeli állapotig. Még három dolog elgondolkodtatásul, aztán én innen léptem, aki nagyon szeretne valamit, keressen meg privátban.


1) Én magamat nem vallom kövérnek. Vak és hülye nem vagyok, így látom és tudom, hogy van egy jó 20 kiló rajtam. 173/92 viszont jobb helyeken inkább dagi vagy túlsúlyos, de semmiképp nem lenne szabad extrémnek nevezni. Márpedig az alsógatya-reklámokon nevelkedett emberek olyan igényeket fejlesztettek maguknak, hogy a magamfajtákat már vágóhídra küldenék.


2) Megpróbáltam tenni ellene. Kínkeservesen lefogytam valami 75 kilóig. Egyrészt én nem láttam semmi változást (márpedig kellett lennie, mert olyan nadrágok mentek fel rám, amik soha), másrészt nem volt semmi sikerem így sem. Ez több mint valószínű hogy azért volt, mert nem is igazán keresgéltem pont akkoriban, viszont itt jön a lényeg: nem fogok még egyszer a bizonytalanért elképesztő erőbefektetéssel szenvedni, hogy aztán semmi ne változzon. Bizony akkor már inkább élek a hobbimnak, csinálom, amit szeretek, és nem utolsósorban élvezem az ízeket, ha már nem jut nekem más. Úgyhogy vissza is híztam abban a minutumban, hogy nem számolgattam a kalóriákat minden kajálás előtt-közben-után, mint egy futóbolond. Viszont a hajlandóság megvan bennem, de CSAK AKKOR, ha tudom, hogy van értelme. Ezért mondtam, hogy én szívesen elmegyek sportolni valakivel közösen. Egyedül? Nincs az az isten, főleg amióta rájöttem, hogy autóval a seggem alatt mennyivel egyszerűbb, kényelmesebb és nyugodtabb az élet. Egyébként én mindezt már leírtam, de valahogy ez a félmondat senkinek nem szúrt szemet, csak a vélt csőlátásomat sikerült kihámozni az egész mondandómból. Ügyesek vagytok!


3) 27 éve vagyok szűz. Vagyis mondjuk, hogy szűz, mert volt már két, rettenetesen kínos szexuális élményem. Viszont. Ha már eddig kibírtam -akaratomon kívül, de kibírtam- az egyedüllétet, akkor nehogy már ennyi nélkülözéssel telt időt tegyek feleslegessé és köpjem szembe magamat és jöjjek össze egy kövér nővel! Mert amúgy az az érdekes, hogy olyasmi alkatot, mint én (kövér is, meg nem is; erősen túlsúlyos is, meg enyhén túlsúlyos is) nem gyakran látok. Egy ilyen tökéletes lenne számomra, ha a többi, nem túlzottan nagy elvárásomnak eleget tesz. Ezen a listán olyan bicskanyitogató dolgok szerepelnek, mint hogy ne legyen gyereke, ne dohányozzon, valamit dolgozzon (akár minimálbérért is, tökre nem érdekel, csak legalább a hajlandóságot mutassa erre), full igénytelen ne legyen, korban maradjunk 18 és 32 közt, legalább az elülső fogai legyenek jók, meg pár hasonló tétel. Nyilván ezek pusztán a külsőségeknél és a háttérnél maradva, mert én személyiségre és érdeklődési körre nem látom sok értelmét ilyen konkrét szűrőket felállítani, mert az vagy működik, vagy nem, az menet közben derül ki csak. Na, csakhogy a probléma az, hogy ilyen nincs. Én nőből háromfélét láttam még életem során: nagyon sovány, csinos/sportos, illetve rettenetesen kövér. A nagyon soványak szóba sem állnak velem, a csinos/sportos nők szerintem még le is köpnének, ha megtehetnék, a rettenetesen kövéreket meg, engedtessem már meg magamnak, hogy a fentebb vázoltak miatt szabad akaratomból hagyjam ki.

2020. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
9. De azt fel bírod fogni, hogy ahogy neked is csak a túlsúlymentes nők tetszenek külsőre, ugyanúgy a nőknek sem vonzó a te kövér tested? Ahogy te is leírtad virágnyelven, hogy nem szívesen ismerkedsz kövér nőkkel, ugyanúgy a nők sem akarnak ismerkedni veled, aki egy kövér ember vagy. Tehát ugyanazt csinálod, mint a nők.
2020. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19%

Hát ne is haragudj, de a 175 cm-hez a 93 kg nagyon sok, és baromira el vagy hízva. (Saját tapasztaltból mondom, én 186 cm magasan és 82 kg-san is kövér voltam. Lötyögött a hájam elöl-hátul.) Nem az alsógatya reklámokat veszem alapul, de az átlagos testalkattól is nagyon messze vagy.


"Megpróbáltam tenni ellene. Kínkeservesen lefogytam valami 75 kilóig. Egyrészt én nem láttam semmi változást (márpedig kellett lennie, mert olyan nadrágok mentek fel rám, amik soha"


Biztos nem 75 kg voltál, ha nem láttál semmi változást. 18 kg minusz igencsak meglátszik rajtad.


"Ez több mint valószínű hogy azért volt, mert nem is igazán keresgéltem pont akkoriban,"


Akkor miről beszélünk?? Tehát lefogytál és vártad, hogy a Victoria's secret lányok írjanak facen.


"nem fogok még egyszer a bizonytalanért elképesztő erőbefektetéssel szenvedni, hogy aztán semmi ne változzon"


Az megvan, hogy elsősorban nem azért kell lefogyni, hogy p*nát kapj, hanem azért, hogy 45 évesen ne kapj szívinfarktust, ne záródjanak el az ereid, ne legyél cukorbeteg????


"Egyedül? Nincs az az isten, főleg amióta rájöttem, hogy autóval a seggem alatt mennyivel egyszerűbb, kényelmesebb és nyugodtabb az élet"


Akkor maradj dagadt, és szűz!


"Vagyis mondjuk, hogy szűz, mert volt már két, rettenetesen kínos szexuális élményem."


Na komolyan kíváncsi vagyok, hogy mit jelent nálad az, hogy szexeltél is, de mégsem.


"nehogy már ennyi nélkülözéssel telt időt tegyek feleslegessé és köpjem szembe magamat és jöjjek össze egy kövér nővel!"


Neked alanyi jogon jár egy bomba nő mert 27 évig nem feküdt le veled senki??? Ezt mégis hogy gondolod? Egy vékony, csinos nő köpje szembe magát, mert csak te jutottál neki?


"Mert amúgy az az érdekes, hogy olyasmi alkatot, mint én (kövér is, meg nem is; erősen túlsúlyos is, meg enyhén túlsúlyos is) nem gyakran látok"


Ezt megcáfolnám, mert elég sok hasonló testtömeg-indexszel rendelkező kövér nőt látok nap mint nap.


" a rettenetesen kövéreket meg, engedtessem már meg magamnak, hogy a fentebb vázoltak miatt szabad akaratomból hagyjam ki."


Itt megint attól függ, hogy mi számít rettenetesen kövérnek, mert pl egy vékony, sportos nőnek már valószínűleg te is annak számítanál. Hagyd ki szabad akarratodból, csak akkor ne hirdesd azt az igét, hogy minden nő k*csög, mert nem állnak veled szóba.


Megjegyezném, hogy annak ellenére, hogy szerinted neked a kövérséged az egyetlen hibád, óriási problémák vannak a gondolkodásmódoddal is, és ezek alapján ki tudja még mivel.


Szerintem nagyon gyorsan gondolkodj el ezeken a dolgokon, és változtass az életeden!

2020. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

El kellene olvasni a Sárga kapszulát, mert úgy néz ki még azt sem tudod, hogy nem csak az számít, hogy kevesebbet mutasson a mérleg, hanem hogy a megmaradó testsúly mekkora arányban izom, mekkora arányban zsír.


Gondolom nem edzéssel, diétával fogytál le, hanem koplalással. Az is baj. Olvass már a témában ember. Már 10 éve megírták az ezzel kapcsolatos tökéletes kis (2 óra alatt kiolvasható) könyvecskét. Sárga kapszula.

2020. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
11: Ez a fejlődniük kell duma nem kellene. Márcsak azért sem, mert az utóbbi 10 évet önfejlesztéssel, sporttal, művelődéssel, hobbikkal, tanulással töltöttem, mégsem volt soha egy randim sem. Ne mondja senki, hogy a sarkiJózskának azért van csinos barátnője, mert 15 éve önfejleszti magát.
2020. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Két opció van: a 90 kilós zsírpacni és a 90 kilós alsógatyamodell. Most akk h van h ugyanolyan súllyal két véglet? Hát nem mind1 mi adja a súlyt :D igy világos?
2020. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!