Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők kb. 32-33 éves korukig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. 32-33 éves korukig keresik a tökéletes álompasijukat, akkor jönnek rá, hogy még mindig nincs gyerekük, emiatt sietnek, s már nem kell nekik tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen,gyorsan szülnek egy gyereket,aztán egy részük kalandozik tovább.
2020. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
És ez neked miért gond?
2020. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Én nem is tervezek előbb gyereket, mint ahogy a többség. A többi a te agyszulemenyed.
2020. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%

Én pont belesek ebbe a 32+-os kategóriába, és nem, nem fogok gyereket szülni csak azért, hogy legyen egy gyerekem. Ha 40 éves koromig nem jön össze, akkor talán pasi nélkül vállalok. Férfival bármikor :)

Szóval nem, nem fogunk csak azért rádrepülni, mert a társadalmi beidegződés szerint már "öregek" vagyunk.

2020. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
En nem kerestem,jott magatol. Elotte 4 evig szingli voltam, szoval el lehettem volna meg jo ideig egyedul (ha o nem jon). Csak azert biztosan nem fogok osszejonni valakivel, hogy gyorsan szuljek stb- mert jaj kifutok az idobol! Akkor inkabb maradok egyedul :D
2020. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, egy 32 éves nőnek is vannak standardjai, nem fog az első szembejövő pasi ölébe pattanni.
2020. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Milyen jó, hogy nem akarok gyereket...
2020. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Senki nem fog az első jöttmenttel gyereket vállalni akinek pozitív az IQ-ja. Aki annyira ösztönlény, hogy leellik az első semmirevaló lúzernek az nem nő a szememben. Aki ennyire magasról tesz a gyereke érdekeire az nem anya. Gyereket csak tökéletes, érzelmekkel teli kapcsolatba!!! Ez bármilyen értelmes nőnek egyértelmű.
2020. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért az elég tré hogy ha egy nővel 32-33 éves koráig senki nem számol komolyabban... azért válaszol a sok 32+os ilyen támadóan. Inkább neked esnek, mintsem bevallják a saját szerencsétlenségüket.
2020. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
69%
9-es: Nem gondolom, hogy szerencsétlen lennék azért, mert így alakult az életem. Nekem sokkal kisebb tűréshatáraim vannak, mint bárki másnak, és emberkerülő vagyok, de az nem azt jelenti, hogy csődöt mondtam, mint ember. Nem ismersz minden 32+-os nőt, hogy tudd, milyen emberek. Sőt, valószínűleg egyet sem ismersz. Sok ismerősöm pont ebben a korban vesződik egy szar kapcsolatban, vagy gyerekezik mert a melóból már elege lett, vagy épp már válófélben vannak, szóval nem sok olyan nő van a korosztályomban, akinek tényleg irigylem az életét.
2020. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!