Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkozik annyi kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkozik annyi kövér ember, hogy nem talál társat? Tökre könnyen lefogyhatnának. Nem kell túl sokat enni és hetente néhányszor kardio edzést kell végezni, ennyi. Nem pedig nem létező, kamu betegségekre fogni, csak mert lusták lefogyni...

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt a napi provokatív kérdés. :)


Számos duci vagy kövér ismerősöm végzett el _nehéz_ egyetemi szakot, volt, aki orvosit! Vannak duci ismerőseim, akik alkalmazottként keresnek jól, de olyanok is, akik egy vállalkozást visznek sikeresen. Ezáltal meg is dőlt a mítosz, hogy "lusták, motiválatlanok, és az életben sincs céljuk".


Nem mindenkinek a fogyás a célja. Értem én, hogy a túlsúly egészségtelen, de szerintem az is, ha valaki csak a BMI-indexének rendeli alá az egész életét. Olyan függőségi szinten, mint az alkoholizmus, gépfüggőség még az életmódváltás sem vonzó.


Ja, azt elfelejtettem, hogy rengeteg duci ismerősömnek is van párja. Azon emberek közül, akikkel egyszerre jártam középiskolába, először egy duci, csúnya arcú lánynak lett férje és gyereke. 2 évvel idősebb nálam. Taknyos 17-18 évesként még ki voltam akadva, hogy miért van a csúnyának hamarabb párja, mint nekem. Aztán beláttam, hogy biztosan tudott olyat a csaj, és jobb társaság volt, mint az akkori önmagam. Te is felnőhetnél, drága kérdező. Hidd el, felemelő érzés.

2020. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: Félreértetted a kérdezőt. Ő nem azt sugallja, hogy minden ducinak feltétlenül le kellene fogynia, annak is, aki így is talál igazi társat. Ez nem egy doktríner fitness-őrült kérdése volt. A kérdező csak azokról az emberekről beszél, akik kövérek és úgy érzik, hogy ez a fő oka annak, hogy nem találnak társat. Az efféle érzékelt háttér-ok a társtalálási sikertelenségben pedig (valljuk be) egyáltalán nem alaptalan, függetlenül attól, hogy ez jól van-e így vagy sem. Menj fel egy netes társkeresőre és nézd meg azon nők képeit, akik már több, mint fél éve regisztráltak, azaz hosszú ideje hiába keresnek társat. Legalább a felüknek már az arcán is látszik, hogy nem kicsit túlsúlyosak. Akinek a baráti körében nincsen szóba jöhető partner, annak a jelenlegi internet-alapú, erősen vizuális és gyors döntéseken alapuló társkeresés marad. Abban pedig sokkal, de sokkal nehezebb az ilyen emberek helyzete, mint a nem túlsúlyosaké. A helyzet számukra sokat nehezedett. A társkeresők a képükre néznek a neten és két másodperc alatt továbblépnek, meg se nyitják a bemutatkozó szöveget. Egyszerűen azért, mert jóval több a kövér ember, mint amennyi embernek a kövérség beletartozik a nő- illetve férfiideáljába. Így aztán matematikailag garantált, hogy a kövér emberek jelentős hányadának a neten teljes kudarcba fullad a társkeresés. Férfiként én is szoktam néha a neten társkeresőzni, s az a tapasztalatom, hogy szinte kizárólag a kövér nők azok, akik már amiatt rám írnak, hogy egyáltalán megnéztem az adatlapjukat, pedig nem is írtam nekik. Már az is reményt keltő esemény nekik, hogy valaki a képük ellenére is kíváncsi volt arra, hogy mit írnak magukról, pedig gondolhatnák, hogy ha érdeklődtem volna irántuk, azt jelzem. Borzasztó lehet ez a helyzet, ez az elkeseredettség, ez a szalmaszálakba kapaszkodás. Szomorú a helyetük, együttérzek velük, különösen az olyan korú kövér nőkkel, akik közelednek a gyermekvállalás lehetséges felső korhatárához és kezdenek szembesülni azzal, hogy saját családot már nemigen sikerül alapítaniuk.
2020. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik férfi egy átlag magasság (180 cm) mellé nem tud 65-70 kg maradni, az életképtelen lúzer!


27/Nő

2020. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Ja, ez ennyi. Szerinted.

Gebe deszka vagyok, azért nem kellek. Nekem meg enni kéne, problem solved, tök könnyű, nem? Hát nem. Brutális diétát kellene tartanom, mindenre szigorúan odafigyelőst, és ugyanilyen komoly mozgásprogramra is szükség lenne. Gyanítom, a legtöbb túlsúlyosnak is, még ha te ezt külső szemlélőként nem is így gondolod. Másból sem kellene állnia az életünknek, totál rá kellene csavarodni, mindent ehhez igazítani, eköré szervezni. Úgy, hogy szrul érezzük magunkat a nem kellés miatt, szexuálisan frusztráltak vagyunk, bántalmazottak a kinézetünk miatt. És akkor még a többi problémáról, ami mérgezte és mérgezi a mindennapjainkat, szó sem volt. Én elhiszem, hogy létezik olyan ember a világon, akit mindez motivál, akinek erőt ad, és így csakazértis megcsinálja, de a többséget csak egy mély gödörbe löki ez az egész, úgy meg biztos nem fogja sanyargatni magát, legalább ennyi öröme legyen... Szanaszét vet az ideg, élni sincs kedvem, naná, hogy teszek a napi 5×-i étkezésre, elég 1-2 is, a mennyiséggel és a minőséggel sem vagyok hajlandó foglalkozni, nem érdekel, hogy nem mindenmentes (pedig annak kellene lennie), mozogni pedig mióta élek, szívből gyűlölök, úgyhogy nyilván nem fogok, amikor ilyen pocsékul vagyok.

2020. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert neked könnyű másnak nem az . Mondd egy anorexiás embernek, hogy mit szórakozol csak enned kell haha. :D A szegényeknek meg mondd azt, hogy mit szórakoztok csak pénzt kell keresni, néha kicsit mutyizni aztán gazdagság lesz. Az a baj a te tanácsaiddal, hogy a leg közhelyesebbek, amikkel kb ki lehet törölni.

+1 a szingliknek meg azt kell mondani, hogy szeresd önmagad... ha már senki nem szeret :DDD ennél szánalmasabb duma nincs a földön.

2020. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#3 Egy rohadt náci vagy és a kérdés is az.
2021. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!