Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fittness klubokban, mozgáscent...

Fittness klubokban, mozgáscentrumokban van alsó korhatár, ha valaki pl. kardio edzésre vagy bármi aerobik órára akar járni?

Figyelt kérdés
Hízásra hajlamos kamasznak kellene valami csajos lehetőség mozgásra. Amúgy szereti a mozgást, lendületes. De ilyen helyeken huszonévesnél fiatalabbakat nem láttam.

2020. júl. 29. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az adott teremben kérdezd meg. Nem biztos, hogy ugyanaz vonatkozik mindenhol.

Ahol én járok, ott 14 év az alsó korhatár. A kisebbek a gyerektornára mehetnek. És 18 év alatt a szülőnek kell "beíratni" a gyerekét, vagyis el kell jönni vele, és valami papírokat alá kell írni.

Ez a csoportos órákra vonatkozik. A terembe (ahol a gépek vannak) nem léphet be 14 éven aluli gyerek.

2020. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!