Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baráti társaság hiányában,hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaság hiányában,hol lehet ismerkedni? Ki hol próbálkozik?

Figyelt kérdés
Főleg 25 felett? Igen tudom ott a net, de azon kívül? Köszi a válaszokat előre is.
2020. júl. 20. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt
2020. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Tinder, ott találtam rá a barátnőmre.🙂
2020. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is úgy néz ki, a Tinderről alakul valami, pedig sokáig úgy voltam vele, hogy biztos úgysem onnan fog összejönni.

24/L

2020. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kalap, kabát és elmész az utcára nőket megszólítani. Lehetőleg olyanokat, akik szemeznek veled előtte. Könyvtárnyi irodalma van a témának, főleg angolul. Olvasgass utána.
2020. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán az a legjobb megoldás utcán random ismerkedni szerintem, eleg fura dolognak tartom
2020. júl. 20. 15:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez csak ide szeretik beirogatni az ilyen utcas ismerkedést:D
2020. júl. 20. 16:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is irnak többet ide :D
2020. júl. 20. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig én is szoktam utcán, teljesen idegen nőkkel. Veszítenivalód nincs...

Csak nyissál feléjük illedelmesen, ne a ,,Szia cica, van gazdád?" és társai szövegekkel.

2020. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt. Én nagyon normális emberekre akadtam már rá. Más kérdés, hogy nem ismerkedésnek indult.
2020. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig még van ilyen. Pont a múlt héten történt, hogy egy srác leszólította az utcán a barátnőmet, mondván, hogy milyen szép a mosolya és muszáj volt megszólítania.

Engem miért nem szed fel így senki? :D

2020. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!