Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves vagyok, és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és nem volt barátnőm. Ebben az esetben mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben az biztos, de azért hogy ennyi idő alatt ne jöjjön össze semmi, kicsit rossz érzés.

Nagyon szomorú vagyok hogy nem volt még barátnőm, már nagyon hiányzik.

Sokan ha pár hónapig egyedül vannak már majd meg hülyülnek, nekem meg még sosem volt senkim, borzalmas belegondolni...:(

Szégyen ha ez kiderülne?


2020. júl. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Félsz kezdeményezni annál, aki tetszik?
2020. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen szégyen.

Mi lehet veled a gond? Ezt így nem tudjuk megmondani.

Van lehetőséged ismerkedni? Eljársz ide oda? Ha igen akkor mersz kezdeményezni?

2020. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Nem vagy vonzó.

Mégis, mi más lenne a probléma...


Én mindenképpen letagadnám az ismerkedés kezdeti fázisában. Mondják a nők, hogy nem zavarja őket, de tapasztalataim szerint addig elfogadóak, amíg nem nekik van dolguk ilyen helyzetben lévő pasassal.


Ha van pénzed, akkor javaslom gyúrd ki magad, és újítsd fel a ruhatáradat. Utána egy profi fényképész, és irány az internetes társkereső.

2020. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ismerkedéskor csak akkor mondd el a lánynak, ha konkrétan rákérdez, hogy volt-e már barátnőd! Egyébként ez nem szégyen - kivéve, ha te annak tartod. Legyen normális a kisugárzásod és ne feledkezz meg a pozitív gondolkodásról sem! Ahogy Woody Allen mondta: "Hálás vagyok a zsebtolvajoknak, hiszen nélkülük nem lenne nemi életem." - Na, ez a pozitív gondolkodás! ;)
2020. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyedül az a szégyen rád nézve, hogy itt nyígsz a Gyakorin ahelyett, hogy változtatnál magadon. De ez viszont tényleg abszolút szégyellnivaló.
2020. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Sokféle oka lehet. Én is 23 voltam, amikor barátnőm lett. Viszont ennek nagyrészt én voltam az oka, mert már 14 évesen is lehetett volna barátnőm, mivel egy lány kifejtette, hogy szeretne velem járni, de nekem más tetszett, ezért nemet mondtam. Utána folyton ez kísértett, akik nekem tetszettek, csak barátkozni akartak, közben mások közeledtek volna hozzám, de én nem fogadtam a közeledésüket, mert mást akartam, ugyanakkor meg rossz volt, hogy nincs barátnőm. Utólag visszagondolva, jó nagy hülye voltam. Végül 23 éves koromra tört meg a jég. Nem mondtam el, hogy még nem volt barátnőm, csak akkor, amikor már elmélyült a kapcsolat.
2020. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi a brokid.
2020. júl. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!