Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a párotok hogy vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a párotok hogy vett lakást egyedül? Itt vidéken, keletebbre Pesttől a legtöbben vagy használt panelt vesznek 8-10 m-ért és újítják, vagy vályogházat 4-5 millióért és azt újítják fel.

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt lakásom.
2020. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem vett, albérletben lakik.
2020. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vett. 5 éve vagyunk együtt, albérletben élünk, majd közösen veszünk, ha lesz annyi.
2020. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Sehogy, nálam lakik.
2020. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy. Az anyja adhatott volna neki, mert miután örökölt, 3 ingatlan lett a nevén, de csak alkudozott a haszonélvezettel meg a tulajdonrész darabolásával, hogy utána kedvére a nyakunkra járhasson. Mikor párom szingli volt, akkor is úgy adta oda a lakást neki, hogy egy lepukkadt szar volt, amiben jóformán ingyen lehetett albérlő, de ha valami zavarta, azt nyilván a saját pénzéből kellett volna állni úgy, hogy a lakáshoz továbbra sincs semmi köze papíron. Szóval inkább megköszöntük és nem mentünk bele. :D


Én kaptam lakást, mikor anyukám eladta a nagy lakásunkat és két kisebbe költöztünk.


Most 9 milliónál tartunk megtakarításban. Majd ha befejezem az utolsó képzésem és viszonylag fixen meglesz az a havi 60, ami arra megy el, veszünk egy nagy közöset hitelre, a sajátom meg kiadom.


Ez Magyarország, hahó, itt nincs mindenkinek saját, hitelmentes ingatlana önerőből... Akinek van, annak is általában egy világvégi putri, amilyet te is akarsz venni. (Szerintem ne tedd és inkább gyűjts vagy vegyél fel hitelt, de ez csak egy "baráti" tanács.)

2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nálad? Van még ilyen nő a földön, aki befogad férfit és nem fordítva van? Ritka rendes nő vagy.
2020. júl. 17. 14:00
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó, nem pesti vagyok, hogy 25-30 m-nál kezdődjenek az árak.
2020. júl. 17. 14:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi jelenleg is albértetben élünk, nem ebben az országban fogunk házat venni. Amikor összejöttünk, az ötödét kereste a fizetésemnek. Mostanra nagyjából ugyanannyit keresünk és a közös megtakarításunkból fogunk közösen venni 2-3 éven belül.
2020. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

6

Párkapcsolatban élek, nem szexmunkaviszonyban domesztikált qrvaként. És látom, hogy a párom sem egy élősködő, hanem magához képest sokat tesz félre.

2020. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy jutott lakáshoz, hogy meghalt a nagymamája, és az ő lakását örökölte meg.

Jól keres, de saját pénzből így sem tudna hitelmentes ingatlant venni.

2020. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!