Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kellemetlen, kínos szituk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen, kínos szituk a párotok szüleivel, első találkozás alkalmával?

Figyelt kérdés

Barátnőm 26 éves, diplomás, egy multinál középvezető. Én 27 vagyok, gipszkarton szerelőként végeztem, de most pizzafutár vagyok. Éppen így ismerkedtünk össze. Már együtt járunk 3 hónapja. Barátnőm elérkezettnek látja az időt, hogy bemutasson a szüleinek. A vicces az egészben, hogy tegnap néztük meg közösen az Apádra ütök C. filmet. Kezdem magam beleképzelni Ben Stiller szerepébe, ha eszembe jut a közelgő találkozó.

Nagyon félek az egésztől, hogy kínossá válhat.

Tudnátok esetleg ötletekkel, vagy tapasztalatokkal segíteni, hogy minnél gördülékenyebben ússzam meg a dolgot?


2020. júl. 7. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, túl fogod élni:DD
2020. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy minél inkább ráparázol, annál nagyobb az esélye, hogy végül kínosan fogsz viselkedni.


Nyugi, csak természetesen!

2020. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tény, hogy kicsi rá az eséj, hogy a leendő após ex CIA-s legyen, mint a filmben De Niro, max. NBH-s:)
2020. júl. 7. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak add magad! Persze nyilván hozd a legkulturáltabb formád, legyél udvarias, meg egyéb alap illemdolgok, amiket első találkozáskor teszel.

Ha attól félsz, hogy a szülei úgy gondolják, nem vagy a lányukhoz való, vajmi keveset tudsz tenni ezen kívül. :)

A párom egy tősgyökeres értelmiségi család gyereke, sok szempontból igazi jófiú. Ugyan én is diplomás vagyok, de egészen más közegben nőttem fel, ahol anyám az első és egyetlen diplomás a családban (rajtam kívül persze), és hát eléggé ki vagyok tetoválva, meg pár piercing is befigyel. Én is tanakodtam, vajon hogy fognak fogadni a szülei :D. Nem mondom, hogy egészen rám számítottak, amikor először hazavitt, de elég hamar a családba fogadtak. Nem volt gond. Te se aggódj! Csak a saját hozzáállásodra lehetsz befolyással, másra nem. :)

2020. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először találkoztam apukájával egy meleg, nyári estén, úgy bekúrtunk a nevelőanyjával, hogy az apukája őt, a párom meg engem támasztott, hogy ne essünk el. Azóta is imádom azt a nőt és nagyon egymásra találtunk. Az apukája is jófej, kedvel engem, mert szerinte laza vagyok, csak automatikusan kínálgatja a fejreállós pálinkáját.
2020. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
ö fantasztikus volt szülőknek bemutatás apósom teljesen normális beszélgettünk anyosóm az káosz maga. belekötött hogy vékony vagyok nem ilen pasit gondolt a lányának meg a fene tudja még mibe de kicsesztem vele elvettem a lányát feleségül azóta is utáljuk egymást:D
2020. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Anyósom épp az egyik unokájára vigyázott (tündéri jó kislány volt) mi csak beugrottunk belöszönni, mert egy hosszabb utazásra indultunk ketten, és be kellett menni valamiért. Még nem akart akkor bemutatni, de így jött össze. Anyósom (lógott a bagó a szájából, majd belefulladtunk a füstbe) első szava köszönés után: ne is számítsak arra, hogy ő több unokára is fog vigyázni.
2020. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én zavaromban először úgy köszöntem anyóséknak, hogy "sziasztok", és még azt megkérdeztem, hogy: "Nektek nincs melegetek ebben a nagy hőségben?" Utána megtanítottak arra, hogy őket csókolomozni és tetszikelni illik. Azóta "csókolom" van és "nincs melegük Manyika néniéknek ebben a nagy hőségben".
2020. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csak legyél udvarias és kedves. Ha nem fog tetszeni a pofád nekik, akkor mindegy. Te mindent megtettél.
2020. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!