Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott lennék? Ez ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 éve űztünk valamilyen macska-egér játékfélét,de hivatalosan csak 3 éve jöttünk össze.1 éve hozzáköltöztem és mondta,hogy nem kell dolgoznom.Ő fizeti a reggeliket,ebédeket,vacsorákat,vásárlásokat,nyaralásokat,a fodrászt,a kozmetikusomat,a manikűrösömet,stb.


Tegnap este találkoztunk pár gimis osztálytársunkkal és az egyikőjük megjegyezte(pont az,akit utáltam a 4 év alatt),hogy ő nem tudna ilyen életet élni,hogy semmit nem csinál egész nap,csak vásárol és éttermekben/kávézókban ücsörög a barátnőivel.Mondtam a páromnak később és azt mondta,hogy biztosan csak irigy és hogy ez ne érdekeljen.De már ezt többen is megjegyezték,a saját rokonaim is ráadásul.

Eltartott vagyok?Ez most ciki vagy mi?



Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. júl. 28. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen eltartott vagy, mert eltartanak. Vannak ennél cikibb dolgok is. Ha te így boldog vagy, ne foglalkozz másokkal.
2012. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen, eltartott vagy. Az, hogy ez neked ciki vagy sem, azt csak Te tudhatod.
2012. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
igen, eltartott vagy. Nem ciki, de a barátnőddel hasonló a felfogásunk. Én sem tudnék egész nap csak "lenni". Szeretek dolgozni. Ha nektek így jó, nem kell mással foglalkozni.
2012. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az vagy. Nem ciki, de én nem szeretem az ilyen függést, bárkitől is. Ha neked így jó, akkor sok boldogságot!
2012. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Dolgozol? Tanulsz? Keresel munkát? Nem.

Akkor igen, eltartott vagy.

Hogy ciki-e? Szerinted nem, szerintem az.

Én sem tudnék így élni, annak ellenére, hogy megtehetném, hogy itthon maradjak, mert a férjem jól keres. Számomra a felnőtt léthez az is hozzá tartozik, hogy dolgozom, pénzt keresek.

Ha ne adj' Isten valami történik a pároddal vagy "csak" szakítotok, mit fogsz csinálni? Beleírod az önéletrajzodba, hogy 2009-2012 között fodrászhoz, kozmetikushoz jártam?!

2012. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha a volt osztálytársad nem tudna igy élni,akkor éljen máshogy, kit érdekel ?Te ugy élsz ahogy neked tetszik.
2012. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem ciki.Megtehetitek.Csak irigy rád,vagy csak piszkálni akart.Amúgy én sem tudnék így élni,lehet azért,mert ikrek vagyok,whehehe:DDD
2012. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Eltartott vagy, voltam én is az-nem találtam sokáig munkahelyet. Jó páran előszeretettel rugdostak belém, éreztették, hogy haszontalan vagyok.

Kaptam olyan megjegyzést is mint te.

hidd el, aki téged szekált, valószínű, hogy iszonyat irigy és cserélne veled.

2012. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Szia!szerintem nem ciki,de én unatkoznék,elmennék dolgozni 4órában.
2012. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azt mondanám: kitartott. Ami több fokkal rosszabb, mint "eltartott"-nak lenni.
2012. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!