Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott lennék? Ez ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 éve űztünk valamilyen macska-egér játékfélét,de hivatalosan csak 3 éve jöttünk össze.1 éve hozzáköltöztem és mondta,hogy nem kell dolgoznom.Ő fizeti a reggeliket,ebédeket,vacsorákat,vásárlásokat,nyaralásokat,a fodrászt,a kozmetikusomat,a manikűrösömet,stb.


Tegnap este találkoztunk pár gimis osztálytársunkkal és az egyikőjük megjegyezte(pont az,akit utáltam a 4 év alatt),hogy ő nem tudna ilyen életet élni,hogy semmit nem csinál egész nap,csak vásárol és éttermekben/kávézókban ücsörög a barátnőivel.Mondtam a páromnak később és azt mondta,hogy biztosan csak irigy és hogy ez ne érdekeljen.De már ezt többen is megjegyezték,a saját rokonaim is ráadásul.

Eltartott vagyok?Ez most ciki vagy mi?



Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. júl. 28. 20:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%

17 újra!


"Nem kamu kérdés,sajnálom,ha valaki ennyit képes csak írni. "



Na ne már..... :)

Azért a sejtetted, hogy az emberek véleménye 90% körül negatív lesz. Nem? Nem hiszem, hogy annyira naiv lennél.

Ha nem a trollkodás volt a célod akkor mi?



Ha valós lenne akkor nem hiszem, hogy kiváncsi lennél otthonkás háziasszonyok, és megkeseredett emberek "lehuzó" szövegeire.

2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ezzel gond. Hidd el sokan csinálnák ezt szívesen.

Mondjuk én is voltam hasonló helyzetben. De aztán hamar rájöttem mivan ha szakít velem vagy én akarnék vele szakítani akkor csak dolgoznom kell és nincs gyakorlat meg úgye önéletrajzba nem tudok mit beírni. Szóval én mindenféleképpen egy négy órás állásba elmennék dolgozni.

2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, eltartott vagy. De semmigond.

Örülj neki,hogy nem kell semmit sem csinálnod, csak vásárolsz s egyéb számodra hasznos dolgokat teszel.

Ha jobban megfigyeled rengeteg olyan nő akit életképtelennek neveltek, úgy értve,hogy kislányom találj magadnak egy olyan férfit aki majd eltart téged, mert ez a normális.

S így belemegy a "játékba"

Én is rengeteg olyan életképtelen nőt ismerek,h a párjukon élősködik, de ha nem ront a kapcsolatotokon, akkor nincs gáz.

Én személy szerint meghülyülnék,h ha haszontalanul tölteném a napjaimat, s nem dolgoznék.

S ha majd elválnának az útjaink a pasimmal, akkor ne attól féljek,hogy úristen, minden az övé, akkor nekem nem marad semmim, hanem azt tudjam mondani,h ez meg ez az enyém, az én munkám gyümölcse, én érdemem. Legyen az kocsi, vagy bármi más... Ettől értékes az ember élete,hogy hasznosnak érzi magát, s nem csak a butikok tömbkelegéig szélesedik ki a látóköre,hogy mennyi pénzt költhetek ma. Ettől majd nem fogod megbecsülni a dolgokat, mert mindent az öledbe tesznek.

2012. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23 vagyok. Azt elfelejtettem mondani,h semmit sem ér ,h te egyetemre jársz,ha utána nem vagy képes ezt a tudást megszervezni és tettre váltani, akkor semmit sem ér, sem neked, sem a világnak.
2012. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem dolgoznék, ha nem lenne muszáj.
2012. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék valami hasznosat csinálni, még ha nem is muszáj dolgoznom.
2012. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!