Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott lennék? Ez ciki?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 éve űztünk valamilyen macska-egér játékfélét,de hivatalosan csak 3 éve jöttünk össze.1 éve hozzáköltöztem és mondta,hogy nem kell dolgoznom.Ő fizeti a reggeliket,ebédeket,vacsorákat,vásárlásokat,nyaralásokat,a fodrászt,a kozmetikusomat,a manikűrösömet,stb.


Tegnap este találkoztunk pár gimis osztálytársunkkal és az egyikőjük megjegyezte(pont az,akit utáltam a 4 év alatt),hogy ő nem tudna ilyen életet élni,hogy semmit nem csinál egész nap,csak vásárol és éttermekben/kávézókban ücsörög a barátnőivel.Mondtam a páromnak később és azt mondta,hogy biztosan csak irigy és hogy ez ne érdekeljen.De már ezt többen is megjegyezték,a saját rokonaim is ráadásul.

Eltartott vagyok?Ez most ciki vagy mi?



Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. júl. 28. 20:29
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
56%

Cíki?????? MIÉRT???

A társadalom vezetett idáig, hogy a nőknek is kell dolgozni!

A nő feladata a háztartás és gyermek nevelés!

És igen mindenki irigy lehet egy ilyen nőre, hogy talált egy ilyen gondolkodású férfit!

Nem a férfiak hibája (legtöbbször), hogy nem tudják eltartani a családot. Az állam szégyene!

Van hátránya is... neked lesz rossz, ha a kapcsolatotok megváltozik és kiesel a kiskosárból!

Mindenképp kell, hogy saját egzisztenciával rendelkezzen egy nő! A saját érdekében! Egyszer eljön az idő, mikor rádöbbensz, hogy igazából csak magadra számíthatsz!

Idő kérdése, de mindenkinek leesik a szeméről a rózsaszín lepel! És akkor te leszel irigy azokra a nőkre, akik senkitől nem függnek!

Azt hiszem vázoltam előnyét, hátrányát..

Én a helyedben kihasználnám ezt az időt, akár tanulásra, vagy bármi olyan tevékenység, amit később kamatoztatni tudsz.

2012. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eltartott vagy. Ez elég nyilvánvaló, tekintve, hogy nem tanulsz, nem dolgozol, más jövedelmed sincs (legalábbis nem írtad), abszolút a párodra szorulsz... Ez az eltartottság fogalma!


Hogy ciki-e? Azt döntsd el te! Nekem az lenne, ha RÓLAM lenne szó, mert én nem így akarok élni. Dolgozni szeretnék, saját pénzt keresni, ennek érdekében folyamatosan keresek jobban fizető munkát, és képzem magam. Jelenleg félig én is eltartott vagyok, mivel sajnos nagyon-nagyon rosszul keresek. :( De teszek érte, hogy ez változzon.

Ha neked és a párodnak is jó így, akkor viszont ahhoz rajtatok kívül senkinek semmi köze.

2012. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%

Nem látjátok, hogy KAMU KÉRDÉS. És csak trollkodik


illetve provokál a kérdező??? Biztos jót nevet rajtatok!



Amúgy ügyesen meg van írva! :) :)

2012. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudném ezt csinálni, a függetlenségem ennél többet ér. De ugye, nem vagyunk egyformák, csak nehogy később nagyott koppanj..
2012. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Igazából a soraidból nem derül ki, hogy hogyan telnek a napjaid. Ha otthon takarítasz, mosol vagy főzöl is, akkor inkább háztartásbeli vagy. Ha ezeket valami bejárónő csinálja és nem főztök, hanem étterembe jártok, akkor inkább eltartott vagy.
2012. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki vagy, hanem pióca.
2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
26%

És a sok irigy még a helyeslő válaszokat le is pontozza!!!


:) HAHAHAHAHAHA! :) Ez nagyon jó. :)

2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
25%
Én nem tartom cikinek, régen ez volt a norma a közéletben. Apa dolgozott, anya otthon van, háztartást vezet, neveli a gyerekeket. Én örülnék ha ilyen férjem lenne. Bár szerintem én keresnék valami részmunkaidős állást, vagy pl én mindig is szerettem volna masszőr lenni, és ilyen férj mellett nem lenne gond ha nem jönne össze -mindig megélhetés szerűen- Ha neked így tetszik az életed ne foglalkozz azzal ki mit mond.
2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Egyetemre járok,de passzív félévem volt,szóval tanulok amúgy.Tudom,hogy nem kéne érdekeljen,hogy mit gondolnak rólam,de többen is megjegyezték már.



Nem kamu kérdés,sajnálom,ha valaki ennyit képes csak írni.


20:53

Napközben keveset vagyok itthon,nem takarítok/mosok/vasalok,főzni nagyon ritkán szoktam,kb 2 hét alatt egyszer.

2012. júl. 28. 20:58
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
Akkor jó tanulást, és ne emészd magad.
2012. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!