Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a nők "jeleit"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a nők "jeleit" megfejteni?

Figyelt kérdés
Mindig arról panaszkodnak a nők, hogy nem vesszük észre a jelzéseiket, de ezek a jelzések egyáltalán nem egyértelműek számomra. Honnan tudjam, hogy pl. azért mosolyog e, mert várja, hogy lépjek és tetszem neki, vagy azért, mert szánalmasnak találja a színösszeállítást amit feltvettem a ruháimmal aznap, kikötődött a cipőfűzőm, vagy csak eszébe jutott a tegnapi kabaré, vagy csak mosolyog, mint ahogyan egy idős nénire/gyerekre szoktunk mindenféle vonzalom nélkül? Szóval egy mosoly pl. nekem még nem jel, hogyan lehet eligazodni ezeken?

2020. júl. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy!

Meg ők sem tudják egymásét nem hogy mi! Ne agyalj ilyeneken hanem igyál meg egy nagy fröccsöt és menj aludni!

2020. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
ELkezdesz beszélgetni és látod, hogy a másik vevő rád vagy sem. Jeltől függetlenül. Amúgy meg minden nő más. Van, akinél az is sokat jelent, hogy egyáltalán rád nézett, másnál meg erősebb dolgok sme jelentenek semmit. Tudod, az emberek nem egyformák. Mindenki másmilyen.
2020. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Sokuk nem működik se olyan bonyolultan, se olyan különbözően. Minél több tapasztalás, figyelés, beszélgetés, ismerkedés - és nyitott könyvek lesznek.
2020. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha jó pasi vagy, több, mint egyértelmű jeleket adnak. Konkrétan ők kezdeményeznek.
2020. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Á, pasiknál ugyanez van. Rajtuk se lehet kiigazodni. Képtelenség megfejteni őket.🙄
2020. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. Minden esetben használható megfejtés nincs szerintem.
2020. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Sosem értettem, hogy miért misztifikálják túl ezt a dolgot. A legtöbb ember, ha volt pár kapcsolata, ismerkedett már a másik nemmel, akkor általában 20-25 éves korára már képben van ezekkel, mert nem túl bonyolult dolgok.
2020. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hetessel egyetertek, ha neked ez ilyen hot bonyolult dolog, akkor autista vagy, de segitek: Rohadtul nem mosolygok senkire azert, mert epp hulyen van feloltozve, kiveve ha nem egyedul vagyok hanem valakivel es osszesugunk a masikkal, es mind a ketten mosolygunk rajtad, mert azt hisszuk, hogy nem latod. Ha egyedul vagyok, gyakorlatilag semmi mas indokom nincs masokra mosolyogni, mint hogy tetszik, bejon. Nem vagyok felkegyelmu, hogy ne tudjam megallni a mosolygast, igy egyedul nem mosolygok rohejes dolgokon, mert nincs kedvem kifogni valami kotekedos, agressziv alakot aki kepen torol, vagod :D
2020. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7: Azért az "ismerkedett már másik nemmel" és a volt kapcsolata az kb. annyira ugyanaz, mint a "volt már életében éhes" és "evett már csokispizzát" :D

Baromira nem ugyanaz. Nekem pl nem volt 30 felett sem kapcsolatom, de ellenkező neművel számtalan ismerettségem volt, jóbarátságok. A gond ez, hogy én nem haverkodni szeretnék már, hanem párt találni.

2020. júl. 4. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!