Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki megfejtené nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megfejtené nekem a megfejthetetlent? :D

Figyelt kérdés

Teljesen nem értem ezt az egészet, és mivel megválaszolatlan ez a dolog magamat hibáztatom..


Szóval, megismertem egy srácot akivel többször találkozgattunk aztán elvitt randizni minden tök jó volt, majd időhiány miatt amiért csak későn tudtunk találkozni ott aludtam nála 2x de nem feküdtünk le csak smároltunk meg fogta egész este a kezem és szájra puszival köszönt el szóval én ezt úgy vettem, hogy összejöttünk. El kellett mennie 6 napra lényegtelen, hogy hova ahol nem volt nála telefon se. Előtte való nap írtam neki, hogy elköszönhetnék-e még tőle mire elmegy, amire 8órán keresztül nem vt válasz miközbe óránként volt elérhető. Felhívtam este (mert nem egy egyszerű mizuról van szó, meg tudtam, hogy 6napig nem fogok róla tudni semmi) de nem vette fel pedig direkt akkor hívtam mikor ki írta a messenger, hogy elérhető. Ekkor írtam neki üzenetet és smst is, hogy nyugodtan mondja meg ha nem szeretne találkozni vagy részéről ennyi volt de most már nem értem ezt az egészet, de elég gerinctelen dolog volt tőle akkor ha megszeretteti magát és csak így szó nélkül lelép. Erre kaptam is a választ, hogy azért miért gerinctelen mert nem ír vissza egy délután mert segített pakolni. Én meg nem értettem, hogy ezt miért nem lehetett megírni ha vki óránként elérhető, hogy segít pakolni és az volt a válasz h hát mit írjon rajta? majd mondta h hülyeségeken nincs kedve veszekedni mert túllihegtem. Aztán eltűnt és ma jött haza. Én írtam neki egy bocsánatkérő levelet, hogy a gerinctelen szót nem rá értettem és hogy bocsánat h túlreagáltam de nem írt és azt hittem nincs kedve találkozni..ezt látta is ma, de nem írt rá vissza, viszont a képemet meg belájkolta utána. Most ezt érti valaki? Írni fog még vagy nem? Teljesen nem értem.


2018. okt. 13. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Színész a srác. Felejtsd el, csak szívat.
2018. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar toled semmit
2018. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Ez egyébként teljesen jellemző nők rátok is.. Hogy nem írtok vissza, pedig látni lehet elérhetőek vagytok és mégse..


Elmondom az az oka,hogy nem akar téged.. Ennyi csak ő nem meri kimondani..

2018. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
6napra leűltették ???? Az 20000 adósság...
2018. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Én egész nap online vagyok, mégsem látom az üzeneteimet. Az a helyzet, hogy hülye vagy.
2018. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor miert tett erte, hogy megszeressem?
2018. okt. 13. 16:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor iszonyú sok dolgom van és csipog a telefon többször is előfordul, hogy úgy vagyok vele, még ezt befejezem és válaszolok, aztán rámszakad egy következő adag munka és így tovább. Nem elég, hogy aktív voltam a neten mert beléptem a messengerbe hogy lássam ki ír, meg is néztem az üzenetet és mégsem válaszoltam. Ezekután én gondolom még az ördögnél is rosszabb vagyok. Pedig szeretem a párom, de vannak ilyen napok.
2018. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Varok meg 1 napot:)
2018. okt. 13. 16:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Tett,hogy megszeresd. Hölgyem! Ez a te szép kis fejedben zajlik....te értelmezed úgy,hogy amit kapsz a pasitól az számodra pozitív vagy negatív. Pl egy durvább természetű lánynak a romantikus pasi az nyálas. Ha pedig a pasi színészkedett miattad,az vagy csak szórakozás volt,de sokáig nem működött volna az álca.
2018. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt érzésben, mikor éppen írhatott volna + amikor óránként elérhető volt, nem igazán tudott írni. Mármint tudott volna, de nem volt igazán alkalmas. Nem volt lényeges írnia. Ez egy abszolút semmiség. Mond el neki, te hogyan láttad, és ezzel többé teheted számára, hogy legközelebb legyen ingere írni ilyen esetekben.
2018. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!