Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi logika! valaki megfejtené?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi logika! valaki megfejtené?

Figyelt kérdés

Tehát egy sráccal elkezdtem kavarni a sulimból.

Mielőtt nem volt semmi komolyabb köztünk csak beszélgettünk , Ő azt állította más csajokkal is találkozgat és kavargat.

Mostanába egyre sürübben találkozgatunk .. suliba csörgetgett ha meg lát meg smst küld folyton néz és mosolyog ... most hétvégén is végig együtt voltunk.

Olykor Hirtelen felhív és előbukkan a nagy semmiből .. és már is itt van kocsival értem mennyek ide vele mennyek oda vele erre-arra.Tehát még nem is az ágyba visz!

De ha meghallja hogy én más sráccal kavarok vagy hív telefonon valami srác akkor rögtön besértődik és nem esik jól neki!

Igazából lehet hogy csak velem kavargat és kezd érezni valamit irántam csak nem meri bevallani nekem mert nem akarja elkapkodni?! vagy mi lehet vele????


2010. nov. 14. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem "pasi", hanem "kavarós partyarc" logika. Sajnos nem értem ezt az észjárást.
2010. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

most maximálisan te kellessz neki, de félti a szabadságát, mindaddig, míg meg nem kér, hogy járjatok

addig fent tartja hogy ne legyen jogod szólni, ha mással kavar

2010. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kihsaznál. Nyugi, te csak egy leendő tagja vagy a háremének. :)
2010. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kavargat, keverget, mixel, ráz... milyen sütit süttök...
2010. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ne bízz benne, a pasik többsége, aki mással kavar, az inkább tagadja, de ő még csak nem is tagadja, hanem bevallja, tehát lehet nem akarja, hogy komolyat akarj tőle, vagy le akar rázni, de ha azt hiszi,m hogy te is lazát akarsz, akkor benne van mindenbe, lehet hogy akiket kihasznált, azokkal már nem kavar, nem találkozik, és mikor unatkozik, akkor előbukkan és keres téged

ne légy naív, ez egyértelmű

2010. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem csak fel akar vágni előtted, hogy ő milyen nagymenő nem valami ártatlan bárány akivel a lányok játszhatnak hanem inkább ő játszik a lányokkal
2010. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És azt nem tudjátok elképzelni, hogy szereti a kérdezőt, csak nem tudja, hogy ő mit érez iránta, és nem akar addig nyomulni, amíg nem tudja ezt?
2010. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17:18 non jót röhögtem
2010. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugye, sok csajjal kavar, hozzászokott hogy a csajok akikkel kavar veszekednek rajta. Nincs hozzászokva hogy egy lány, akit megtiszteél azzal, hogy szereti, más srácokkal kavarjon, ez őt "sérti" majd kinövi hidd el:)

és am igen, tetszekl neki NAGYON

2010. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem téged akar és csak játsza az agyát hogy öt hogy szétszedik a csajok. mert azt irtad téged keres mindig meg stb.. helyedbe hülyiteném én is egy picit :)
2010. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!