Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebben bármilyen logika?

Figyelt kérdés
Exemmel kb 7hónapja szakítottunk. (ő 21,én 20) Nem azért, mert nem működött, hanem mert nem volt nagyon más választásunk, szinte soha nem láttuk egymást a pár hónap alatt amíg együtt voltunk, a suli kezdés meg még jobban bekavart volna. Aztán valamiért berágott rám, és nem reagált semmire hónapokig. Nemrég meg tök váratlanul írta, hogy hiányzom neki. Aztán pár nap múlva megemlítette, hogy van barátnője. De akkor meg mifenének ír nekem ilyet..?
2010. jan. 20. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
van
2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele...Nem szeret, ennyi! Így nem lehet más érzelmeivel játszadzni.

Ha a kapcsolatotok elején igazán szerettétek volna egymást. Akkor ugye szokás mondani. A távolság erősíti a kötödést. Itt ez nem történt meg. Felejtsd el a srácot...

2010. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs!
2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fő az egyetértés..:D
2010. jan. 20. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a kedveseként hiányozhatsz, lehet, hogy csak barátkozna.
2010. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyetértés már rotyog a fazékban... :D


De attól, hogy én nem látom a logikát valamiben, még lehet benne. Ugyanakkor a konkrét esetben is kibogozható/belelátható valamiféle logika. Az, hogy "van" barátnője, nem jelenti feltétlenül azt, hogy boldog, és azzal a lánnyal akarja leélni az életét. Az, hogy hiányzol neki, sokkal egyértelműbb üzenet, lehet szó szerint érteni, meg átvitt értelemben is. A másik ember lelke mindig egy mély kút, sosem látsz le a legaljára. :)

2010. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az üzenet többi részéből úgy jön le, hogy nem barátként...


De ne hiányozzak neki, ne "zaklasson" ezzel, amikor anno ő adta fel, mert én küzdöttem volna érte, amíg lehet. És mivel most se másmilyen a helyzet, mint a szakításkor volt, így nem volt értelme, hogy ezt közölje velem. Pláne, hogy jó lett volna, ha nem így alakul... Fene se érti.. :)

2010. jan. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!