Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Ezek után mondja valaki, hogy a nőkben nincs logika.

Figyelt kérdés
A párom (23/F) elment a haverjaival pár hete "pasis kéthétre" a Balatonhoz. Elengedtem, mert bíztam benne, erre most közli, hogy szüneteltessünk, mert rájött, hogy ő még nem élte ki magát, és hogy milyen (idézem) "kib...ott jó volt egyedül, a haverokkal". De szeret, nem akar szakítani, csak időt kér... Ez meg mi? Ideges lettem, mondtam, hogy engem ne tartson tartalékba, akkor szakítsunk, mondta, hogy akkor szakítsunk. Ennyit ér egy év? Vicc ez komolyan.
2010. aug. 24. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen szüneteket mindig szakítás követi...

Ha valaki szünetet akar, akkor valakinek nagyon kifele áll a szekere rúdja...:S

Én amúgy nem vagyok ennek a híve, mert:

1. Általában semmi jó nem sül ki belőle!

2. Megalázó...!

2010. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen azért mondta mert rosszat akart, hanem mert igaza van!! Gondolj bele, még ki sem élte magát.. ÉS! K*rva nagy szeretet és bátorság, sőt: becsület, kell ahhoz hogy ezt elmondja neked, hogy ő komolyan ebben szenved. Én tudom, én is ebben szenvedek.. túl korán köteleztem el magam, és még ki sem éltem az életem negyedét sem :S
2010. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Így elhárította a feleséget magáról a szakítás miatt. Te mondtad ki, ő csak rábólintott. Elég szemét dolog, de kényelmes.
2010. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
felelőséget*
2010. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlen" (-t is én írtam)


és még annyit had tegyek hozzá hogy örülj szerintem hogy elmondta, nem pedig sunyiba dugta a csajokat, és jött vissza hogy "jaj édesem, de szeretlek" .. hülyén hangzik, de vmilyen szinten becsületet érdemel... (ettől még el kell engedned, mert neked komoly kapcsolat kell, csak ne haragudj rá ennyire)

2010. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk férfiaknál van egy félelem az elkötelezettségtől... lehet bekakilt.. ha nagyon nagyon szeret, és rájött pár részeg este után, hogy ez így nagyon szar, akkor simán visszafog menni hozzád... de ezt ne vedd biztosra, nem feltétlen lesz olyan hűde rossz neki...
2010. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én biztos vagyok benne hogy azért mondta el neked mert már összeismerkedett egy másik lánnyal és éppen boldognak érzi magát szabadon. és igen ebből a szakítás az egyetlen egyenes út.

szerintem<===3

2010. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy semmiképp sem szeretné, ha megromolna kettőnk közt a viszony, meg is ölelt, de én úgy érzem jön ő még az én utcámba:( de félek, hogy csalódni fogok még nagyobbat. próbáltam vele jó fej lenni, nem mutatni, mennyire fáj, de volt jó pár kínos, csendes perc.
2010. aug. 24. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Tedd próbára: menj el bulizni, vagy legalább mond azt neki, h voltál valahol, randir hívott valaki, és találkoztál is az illetővel. Reakciója elárul mindent.
2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ott a pont :)
2010. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!