Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis pasi logika. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis pasi logika. Valaki megfejtené?

Figyelt kérdés

Tehát egy sráccal elkezdtem kavarni a sulimból.

Mielőtt nem volt semmi komolyabb köztünk csak beszélgettünk amikor néha lehívott Ő azt állította más csajokkal is találkozgat és kavargat.

Mostanába egyre sürübben van velem .. suliba csörgetgett ha meg lát meg smst küld... most hétvégén is végig együtt voltunk.Hirtelen felhív és előbukkan a nagy semmiből .. és már is itt van kocsival értem mennyek ide vele mennyek oda vele erre-arra.Tehát még nem is az ágyba visz!

De ha meghallja hogy én más sráccal kavarok vagy hív telefonon valami srác akkor rögtön besértődik és nem esik jól neki!

Igazából lehet hogy csak velem kavargat és kezd érezni valamit irántam csak nem meri bevallani nekem mert nem akarja elkapkodni?! vagy mi lehet vele???? nem értem ha ő elvileg másokkal is találkozgat én miért ne tehetném!


2010. nov. 14. 00:24
 1/5 Zozymo ***** válasza:
95%
Szerintem csak menőzik elötted hogy mekkora casanova, de ha valaki hív téged és erre féltékeny lessz besértődve akkor az jelent valamit. Szerintem próbálj vele beszélni mit szeretne. De csak ha te is azt akarod.
2010. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt nem ártana pontosan tudni, hogy a fél várost hülyíti, vagy csak veled foglalkozik, mert nagyon nem mindegy. Ha az előbbi, akkor hagyd, mert ha eddig nem te voltál neki a legfontosabb, akkor nem is leszel...
2010. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok pasi de csintem már ezt egy sráccal ..De én csak azért h lefekudjek vele h játszotam veleh belém szeresen és lefekudjönvelem...azért csináltam mintha más csaj hivta h féltékeny vagyok azért kerestem mindig ..18 l
2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne "kavarj" senkivel... Inkább tisztázd velük a dolgokat, és legyél őszinte.
2010. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a "kavarás" egy hülyeség...a levest kavard vagy tom is én ... de annyi a lényeg h a legjobb az egyszerü szimpla nyílt beszéd. mindent megold + ha már besértödik és féltékenykedik az tényleg jelent valamit szólval rajta és beszélj vele nyiltan MINÉL ELÖBB!!!
2010. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!