Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy eszébe se jutok! Valaki megfejtené, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves nő vagyok. Elég régóta nagy dilemmában vagyok. Már elegem van ebből. Van egy férfi, körülbelül 5-6 éve, ha összefutunk valahol és végül kettesben maradunk egymásnak esünk. Szerelmes vagyok belé, olyan szerelemmel szeretem, amit bárcsak mindenki érezhetne. Mindent megadnék neki, közben semmit sem várok el. Visszafogom magam, nem igazán tudja, hogy konkrétan mit érzek. Tudja, hogy nagyon az esetem, valójában tetszem neki, de semmi mást nem akar tőlem. Barátjainkat kérdeztem róla, hogy mit érez... de beszélni sem beszél rólam, soha nem beszélgettünk, nem akar találkozni, de közben nem hiszem el, hogy eszébe sem jutok ilyen események után, meg ahogy akkor viselkedik velem. (megjegyzésképpen nem vagyok ronda, sőt! ) Nem értem... az egyetlen férfi a szívemben.:(
2014. júl. 27. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

talán ha nem csak szexelnél hanem az érzelmeidet is kimutatnád felé az sokat segítene

vagy peched van csak szexre kellesz neki

2014. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán mond el neki mit érzel. Én sem beszélek arról a lányról aki nekem tetszik senkinek.
2014. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pasik másképp működnek. Ha érdekelnéd,nyitott volna feléd. De lehet eszébejutsz,ha éppen hiánya van.
2014. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem egy olyan szexgép srác... :/
2014. júl. 27. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha 5-6 éve ezt csináljátok, nem hiszem hogy valami komolyabbat is akarna tőled, mert akkor már lépett volna.

Szerintem tisztába van vele, hogy te odáig vagy érte és ha nem is nyiltan, de ki is használja, különben már egy pár lennétek és nem csak egy "összefutunk és dugunk" kapcsolat.

2014. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a nyuszi egyszer ráharap a répára azt sosem engedi el. És megszereti. De amint talál egy édesebbet nagyobbat finomabbat már el is felejti a nyuszika a régi répát amiről azt hitte annál nincs jobb.
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Denis,érdekes megfogalmazás.:D
2014. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen hmm, nem "igazán tudja mit érzek" ez igy kicsit tényleg afelé hajlik hogy te csak szexeltél vele azt nagyjából ennyi.


Mellékesen dumáltatok ezt azt azt ennyi.

2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
visszaolvasva...kétértelműre sikeredett :)
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem is szexeltünk :)
2014. júl. 27. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!