Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy eszébe se jutok! Valaki megfejtené, hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves nő vagyok. Elég régóta nagy dilemmában vagyok. Már elegem van ebből. Van egy férfi, körülbelül 5-6 éve, ha összefutunk valahol és végül kettesben maradunk egymásnak esünk. Szerelmes vagyok belé, olyan szerelemmel szeretem, amit bárcsak mindenki érezhetne. Mindent megadnék neki, közben semmit sem várok el. Visszafogom magam, nem igazán tudja, hogy konkrétan mit érzek. Tudja, hogy nagyon az esetem, valójában tetszem neki, de semmi mást nem akar tőlem. Barátjainkat kérdeztem róla, hogy mit érez... de beszélni sem beszél rólam, soha nem beszélgettünk, nem akar találkozni, de közben nem hiszem el, hogy eszébe sem jutok ilyen események után, meg ahogy akkor viselkedik velem. (megjegyzésképpen nem vagyok ronda, sőt! ) Nem értem... az egyetlen férfi a szívemben.:(
2014. júl. 27. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ha kimutatnám mit érzek vagy világgá fut vagy nem tudom. azért próbáltam kérdezni, hátha van e itt is ilyen fura alkat.
2014. júl. 27. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!