Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim! Ha a volt feleségüknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Ha a volt feleségüknek, párjuknak a szakítás intervallumban volt kapcsolata, azt könnyen meglehet bocsájtani az újra kezdésnél?

Figyelt kérdés
Most hasonló cipőben járunk 6 év után szakítottunk, 1,5 év telt azóta, de tudom, hogy volt valakije.. Ilyen barátság extrákkal kapcsolata! Állandóan az van az eszembe, az a vízió, hogy a volt(és ugyebár újra a leendő) páromat az a bizonyos férfi illető babrálgatja,csókolja stb... Félek ez mindig eszembe lesz a későbbiekben is és elmegy a kedvem az intimitástól. Mit kell ilyenkor csinálni?

2020. júl. 2. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Újramelegítve csak a töltött káposzta.
2020. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hat év együttlét előtt is biztos babrálgatták már mások, akkor az is zavarhatott volna ennyi erővel.
2020. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mit kell ilyenkor csinálni?"


Keress olyan nőt, aki nem dug félre, miközben együtt vagytok. Nincs annál lúzerebb dolog, mint visszafogadni egy nőt, aki megcsalt.

2020. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem dugott félre. Mi már szakítottunk. Független nő még mindig. Csak úgy néz ki a jövőben teszünk még egy próbát...
2020. júl. 2. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem tudsz ezzel mit kezdeni ha úgy döntessz újra kezditek akkor engedd el ezt a dolgot ha meg nem tudsz ezen túllépni akkor felesleges újrakezdeni.
2020. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából elmondom, hogy mi fáj..

Nem vagyunk már tizen-huszonévesek,

és még mindig a fülembe cseng az őszinte arccal, szemmel mondott kijelentése, hogy ha valamikor véget ér a kapcsolatunk, ő már nem engedné magához senkit.. Hányingere lenne ha hozzá nyúlna valaki. Zavar, hogy már nem én vagyok az utolsó férfi az életében.

2020. júl. 2. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Újrakezdeni, minek? Előjönnek ugyan azok a problémák, ami miatt szétmentetek. Totál fölösleges, hiányzik a szakítós tortúra neked még egyszer, most őszintén? Hagyd a francba és lépj tovább!
2020. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 Ok nélkül nincs okozat.
2020. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd nem kapcsolat alatt csinálta! Szakításban voltatok!

És gondolom előtted is volt szexuális élete, azt is elfogadtad.

Ha szereted, próbáld ezt is elfogadni.

És ha újra megtörténik köztettek, megint Te leszel az utolsó férfi az életében! :)

2020. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés, nem tudom, hogy én el tudnám-e viselni, hogyha tudnám ezeket.

újrakezdés esetén én a struccpolitikát választanám: megkérném, hogy soha ne beszéljen semmit az utóbbi kapcsolatáról, így talán könnyebben viselném.

2020. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!