Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt hogy sok évvel később is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy sok évvel később is bántad a szakítást? Megpróbálnál újra vele összejönni?

Figyelt kérdés
18 évesek voltunk amikor összejöttünk. Mindkettőnknek első kapcsolat. Nagyon szerettük egymást, de sajnos neki akkor nem volt valami nagy önbizalma és nagyon féltékeny volt mindenkire. A kedves családom sem fogadta őt el, sokszor támadták őt amikor nálam volt. Másfél évig voltunk együtt. Anyámnak az volt a heppje, hogy ő nem illik hozzám mert én egyetemre megyek, ő meg csak egy proli szakmunkás, semmire se fogja vinni meg majd 20 évesen gyereket pottyant a nyakamba. Mikor felvettek sajnos még féltékenyebb lett, emiatt szakítottunk (600 km-re kerültem tőle, anyám elől menekültem) . Ez a rövid story.. Ezen kívül minden, de minden vele volt a legjobb a világon, teljesen egy hullámhosszon voltunk. Brutál nehéz volt elengedni, rengetegszer akartam újra keresni őt, de nem tettem azt hittem az idő majd segít meg hogy majd a tanulás leköt.. Ennek már 12 éve, de a mai napig gondolok rá és hiányzik. Pedig tudom, hogy már családja, gyereke van, mégis.. 2 hosszú kapcsolatom volt utána, egy 5 évig és egy 4 évig, de mindenkiben őt kerestem. Tudom gáz vagyok ez van de ha egyszer nem tudom elfelejteni.
2020. júl. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Bálványozol valakit, aki már nem is létezik vagy soha nem létezett.

A problémád onnan ered, hogy úgy érzed, a szülői nyomásra kellett elengedned. Akkor fiatalon ezt így élted meg és a be nem teljesült álmok, vágyak megmaradtak, míg a kudarc okát magatokon kívülre (anyádra) helyezted.

Azt nem tudhatjuk, hogy mi lett volna, ha kitartasz mellette, de nem így történt. Most már neki saját egzisztenciája van, aminek te nem vagy része és ha jót akarsz neki, soha nem is leszel.

Gondolj bele, elszakítanád a családjától önző érzelmeid miatt?


Menjél el egy pszichológushoz, hogy segítsen végleg túllépni rajta.


F

2020. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Tipik, egyetemes kislány dobja a melóst!!!


Hagyd már szerencsétlent a francba és keress egy diplomás okos fiút!!

Anyadhoz meg gratulálok!

2020. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
30/F, férfi vagyok
2020. júl. 1. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Férfi? Úgy hogy anyuka megmondta hogy nem lehetsz a melós kislány barátja?


🤣🤣🤣🤣🤣


Kérdezd meg anyukát hogy mit kell tenned!!!!


Tuti találna neked álom párt!!! 🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg akarta mondani. Nem anyám miatt szakítottunk, hanem a féltékenység miatt. 22 éves korom óta nem beszélek anyámmal. Csak elmeséltem.
2020. júl. 1. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na még a végén kiderül hogy tényleg férfi vagy!


Ha meg az vagy akkor nem kell itt a féltékeny csaj miatt rinyálni!


Mert sok virág van még a mezőn, bár 30 felé aki szabad azzal már valami gond van!


Viszont egy kevésbé problémákat meg kifoghatsz!!!!


Hajrá!!!!!

2020. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nőjj fel.
2020. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!