Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legnagyobb égés ami történt veletek, miközben megpróbáltatok felszedni egy lányt/pasit?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Éppen a számát akartam elkérni amikor megérkezett a barátja akire várt, au.
2017. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Megbotlottam xD
2017. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Baratnommel mekiben ultunk,nagyon szemezett egy sraccal a masik asztalnal,annyira koncentralt h a szivoszlat az orraba dugta fel a szaja helyett:))))
2017. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Megláttam egy gyönyörű szőkésbarna hajú lányt a döbrentei téren a 18-as villamos megállójában, teljesen egyedül volt, rám nézett és mosolygott, na mondom, itt a nagy lehetőség. Odamentem hozzá és megszólítottam, hogy "szia, van kedved meginni velem egy kávét?"...Erre elkezdett hozzám oroszul pofázni. Mondom, hogy "do you speak english?" Mire ő, hogy "нет". Aztán csak vigyorogtunk mint az idióták, szerencsére pár percen belül megjött a villamos. Fogtam magam és leültem hátra, ő állva maradt, aztán rögtön le is szállt a Gellért térnél, de előtte még integetett egyet nekem.
2017. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy barátom szobatársa volt, már a közös barátunk is annyira össze akart vele boronálni, hogy végül úgy gondoltam, ideje kezembe vennem a dolgokat. Elmentünk együtt szórakozni, kicsit ittunk (nem voltam részeg, ellenben bátor már igen :D) és hívott táncolni. Gondoltam, sínen vagyunk, mindjárt jön a csók. Ahha. 20 perce táncolunk, átkarolt meg minden, majdnem megcsókoltam, erre nagy levegőt vesz, és: Te, én amúgy nagyon sajnálom, de nem a lányokat szeretem.


Először azt hittem, csak kamu és lekoptat. Hónapokkal később derült ki, hogy ez tényleg így van. Pedig olyan kis aranyos, laza srác volt. :'( Egyébként azóta is "lelkitársak" vagyunk, ahányszor találkozunk, be nem áll a szánk, annyit hülyeskedünk meg beszélünk egymással.


Egyszer akartam én lenni a határozott, kezdeményező nő. Egyszer.

2017. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ezek nagyon jók! :D


Nekem a legviccesebb, amikor még középsuliban barátnőimmel ültünk a folyosón. Az egyik barátnőm kért egy tollat, szemben ólt velünk. Jött közben a csávó, aki tetszett neki, szegény annyira belefeledkezett, ilyen nagy csillogó szemekkel és széles mosollyal pilláit rebegtetve ráköszönt, hogy "Sziaaa Daniii", hogy közben nem vette észre, hogy dobtuk neki a tollat és pofáncsapta. :D :D

2017. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:

1. Megkergetett egy buliban a csaj baratja. Pedig csipobol letudom szerelni az ilyen szituaciokat, de mindenkepp, meg akart verni valakit meg az nap este, fogalmam sincs, hogyan menekultem meg. ;D


2. Nagy nehezen raszantam magam, hogy elhivjam az osztalytarsamat, (mert ha az rosszul sul el, akkor kerulgethejuk egymast. Volt mar ra pelda a multba) extra sokaig vartam a randira hivasra 4.dik nap volt az uj suliba.

Ora vege volt, a tanar kiengedett bennunket. Odamentem hozza, eppen pakolta a cuccait, mondtam, hogy megszeretnem jobban ismerni, nincs kedve szombaton meginni egy teat. Ezt meghallotta, a tanar aki a kozelben allt, s odajott s hangosan orvendezett, hogy randira hivtam a lanyt, fogalmam sincs miert, mindenki odafigyelt ezutan, s ekkor egy kedves mosollyal mondta, hogy nem emlitettem, hogy amugy van baratom. Bazzeg

2017. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%

#4

Erre mindenkepp akartam valaszolni. Ha van golyo a labaid kozott, s oda mertel menni, akkor legyen eszed, nem feladni ilyen konnyen.

Oke, nincs kozos nyelv csak a mutogatas. De!

Nekem is volt randim, ahol nem volt kozos nyelv. Az volt eletem legviccesebb randija. Mutogattam, hogy engem hogy hivnak, odaadtam a telomat bejeloltuk egymast facebookon. Kuldtem neki google translator linket. S masnap talalkoztunk. S olelgettuk egymas csokoloztunk, tanitott spanyolt, en neki angolt. Mutogattunk kepeket, hasznaltuk a googlet. Aztan eltunt az eletembol. De egy jo elmeny volt !

2017. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elotte bevettem par nyugtatot es raittam. Aztan sirva hazafutottam :'D
2017. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!