Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallhatom vagy égés? Kifejtem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallhatom vagy égés? Kifejtem

Figyelt kérdés

ha egy haverom arról beszél, h. nem boldog már a kapcsolatában, és konkrét utalásokat tesz arra, h. vágyik a szerelemre, akkor bevallhatom neki, h. én többet érzek iránta, mint haverság?

lány vagyok.



2016. júl. 9. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen, nincs ebben semmi rossz, nem csalja meg veled a barátnőjét, mert gondolom előtte szakít vele
2016. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azért habozok, mert nem egyértelmű számomra, h. ő akar-e tőlem vmit, beégni meg nem akarok.
2016. júl. 9. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A siker kockázatot követel. De ne feledd a kockázat néha kudarcba is fulladhat.
2016. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hosszútávú kapcsolatot akarsz vele?


23F

2016. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég annyit mondani hogy lehet, hogy te többet érzel iránta haverságnál. Aztán majd alakul.
2016. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, csakis hosszútávút, mélyen szeretem...
2016. júl. 9. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

ha hosszútávra akarod, akkor ne...nem az égés miatt csak, ezzel szétszakítod őket és te leszel a fő gonosz akit mindenki utálni fog...


ezen felül meg most sebezhető a srác, lehet összejön veled, de rájön, hogy csak a pillanatnyi gyengesége miatt kezdett veled...


várj az alkalmas időre, de tanácsolhatod neki, hogy ha boldogtalan miért nem keres mást...de ő had gondolja végig ne erőszakold rá ezt...


23F

2016. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de nem tud mit végiggondolni, mert nem tudja, h. szeretem.

nem szokásom másra erőszakolni magam amúgy...

2016. júl. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!