Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan közületek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan közületek, aki újra összejött az exével, és azóta is együtt vannak, illetve már össze is házasodtak?

Figyelt kérdés
Működhet ez? Ha mondjuk pl. ellaposodás miatt történt a szakítás? Nem drasztikus dolgok miatt.

2019. szept. 7. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, volt már ilyen, és egész jól működött jó ideig. Sajnos azóta már vegleg vége lett, de teljesen más okok miatt...
2019. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen én a férjemmel. Azóta házasok vagyunk gyerekeink vannak. Nem hagytuk újra ellaposodni. Mindketten változtatunk dolgokon. Teljesen jól működő kapcsolatban vagyunk azóta.
2019. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Habár lehetséges, de ne ringasd magad ebbe a gondoltba. Amikor szakítottunk, azt hittem a volt barátnőm, majd sírva könyörgi vissza magát. Hát eltelt 2 éve, és hozzám sem szólt azóta.
2019. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én láttam már ilyet. Az egyik ismerősömék szakítottak fél évre, aztán összejöttek megint. Azóta megvolt a lagzi és most jött a 2. gyerekőc is.

Viszont olyanból többet láttam, és velem is ilyen volt, hogy sokáig együtt voltak, szakítottak, összejöttek, szakítottak, összejöttek stb. Azoknak a kapcsolatoknak vége lett, csak kB 1-2 évig ezt játszották.

Bízd rá az időre, majd az eldönti. Ha tényleg "csak" az ellaposodás a gond, és mindkét fél oda teszi magát, azon lehet változtatni. Sok sikert nektek.

2019. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi 6 év után 1 évet voltunk külön, eltelt még egy év és júniusban megszületett a kislányunk :)
2019. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen.5 év után szakitottunk,aztán 4 hónap múlva összejöttünk,hogy fél év után ismét szakitsunk.
2019. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
3ev jaras, 4ev kulon, 5ev parkapcs es hazassag majd valas. 2 gyerekunk van.
2019. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7. válaszoló! Gondolom a gyerekek miatt nem bántad meg! Hogy érzed, megérte?
2019. szept. 7. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.


"Gondolom a gyerekek miatt nem bántad meg! Hogy érzed, megérte?"


Nezd, mi a celod? Hogy legyenek gyerekeid TOLE, aztan majd eldol h a kapcsolat kibirja-e az idok probajat? Mert akkor persze, vagj bele ujra.


Ha egy jol mukodo hazassagot szeretnel,ahol szerelmesek vagytok es kozosen nevelitek a szerelmetek gyumolcseit, akkor erdemes megvarni azt az embert, akivel nem laposodik el.


De h a hozzam intezett kerdesre valaszoljak, a gyerekek miatt igen, megerte, ok ilyen formaban es szemelyiseggel sosem szulethettek volna meg mas ferfitol, viszont mivel a ferjem szerelmes lett masba es el is hagyott bennunket, sok olyan folosleges szenvedesen mentem keresztul a gyerekekkel, ami meg sem tortenik ha van egy ferjed, aki ott van es szeret, segit, tamogat.

Aztan ugy hozta a sors h megtalaltam a paromat akivel 5eve minden nap jo es akivel az van kilatasban h nyugdijasan sem fogjuk unni egymas fejet, mert nagyon passzolunk.


Ha 26-27evesen rendelkeztem volna azzal az elettapasztalattal amit az elmult evekben szedtem magamra, tudtam volna h nem a ferjem az, akinek szulni kellett volna. Persze akkor es ott ugy ereztem h csak oneki es csak vele es nem volt tapasztalatom massal, aki jobban megmozgatott volna addig mint o, de mar tudom h ki kellett volna bojtolni es megvarni valaki mast.

Hozzateszem ha akkor ismerem meg a jelenlegi paromat nem lattunk volna egymasban potencialt a szexualis vonzalmon kivul, mas eletszakaszban voltunk.

Minden okkal tortenik, a gyerekek miatt is igy volt jo ahogy volt.

Ha tanacsot adhatnek, en hagynam az exet.

2019. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi különmentünk de akkor már voktak gyerekek, kibékültünk nem működik, most válunk... 😕
2019. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!