Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak akkor néznek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor néznek meg a nők, amikor sikerül nagy nehezen barátnőt találnom?

Figyelt kérdés

4 nővel voltam eddig, abból 1 alkalmi, 2 egyéves kapcsolat és a mostani, ahol három hónapja ismerjük egymást. De nagyok a kihagyások, volt többször is hogy több mint egy évig nem szexeltem (a szüzességem elvesztése után), nem volt nő az életemben, akárhogy próbálkoztam. A nők szinte sosem néznek meg egyébként, de amikor barátnőm van észrevettem néha igen, akkor is ha épp nincs velem.


Legutóbb jöttem haza a barátnőmtől és ez is ritka, de tele voltam jó kedvvel és önbizalommal, szexeltünk a zuhany alatt, tényleg jól éreztük magunkat. És akkor is a boltban a kasszánál egy helyes rövid szőke hajú eladólány elkezdett beszélgetni velem (kérdezgetett stb) és láttam is rajta, hogy bejövök neki. Utána a trolin is nagyon megbámult egy csini csaj. Tudom milyen az a kíváncsi-tetszős női tekintet és ez is az volt.


De ezeket úgy képzeljétek el, hogy máskor meg tényleg azt éreztem hogy hónapokig rám sem nézett egy helyes csaj sem, amikor egyedül voltam.

25/F


2020. júl. 1. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Majd mindjárt megkapod, hogy mert más a kisugárzásod, de a francokat... ez nettó Murphy, semmi más.
2020. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom!
2020. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Lehet amikor nem volt senkid, olyan képet vágtál, mint akit akasztásra visznek.

Alapesetben én is morcos vagyok, valószínű úgy nézhetek ki olyankor, mint egy sorozatgyilkos. Na ennek megfelelően is kezelnek.

2020. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Az első hitegetheti magát, de tényleg azon múlik, hogy ilyenkor eltűnik belőled az a kétségbeesett, görcsölő, zsigerből taszító kisugárzás, mert már nem akarsz senkinél bevágódni, magabiztosabb vagy, jókedvűbb és lazább. Sokaknál ennyin múlik, nyilván az első esetében nem, mert ott sokkal súlyosabb problémák vannak, de nálad egyértelmű, hogy ennyi az egész.
2020. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"Na ennek megfelelően is kezelnek."


Odaugrik kettő TEK rendőrbácsi és visznek befelé a dutyiba? :D



Kérdező


Ennek nincs oka igazán, talán csak az, hogy onnantól nem tartanak majd lúzernek vagy incelnek és akkor eltűnnek az ezzel járó kötelező előítéletek is.

2020. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezt úgy hívják, pech!
2020. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Velem is flörtöl már rendszeresen boltos. Nem voltam kiéhezve inkább azt akartam ne nézzen pipogyának hogy nem veszem a jeleket. Elhívtam randira hát persze hogy volt valakije.
2020. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet, hogy kb. ugyanannyi nő néz meg, csak te magad érzékeled másképp. Nem ritka jelenség, hogy miután a fiúnak nagy nehezen összejön egy barátnő, hirtelen úgy érzi, minden második nő őrá vágyik, és bármelyiket megszerezhetné, ha akarná...
2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert akin azt látják egyedül van! Az biztos vesztes lúzer! Ha már barátnővel vagy aki még mondjuk csinos is, akkor már úgy gondolják nem vagy életképtelen ha van melletted valaki.
2020. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor már a nőt nézik a nők, bármilyen értelemben is.
2020. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!