Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől van, hogy nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van, hogy nem sikerül barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
Jóképűnek mondanak. Szerintem sem vagyok ronda,arcom fogaim is rendben vannak. Rendes ember vagyok. De mióta elhagyott a barátnőm nem találok rendes csajt. Mi lehet bennem ami nem tetszetős?
2017. júl. 23. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Foglalkozz önismerettel és akkor kérdéseidre megtalálod a választ.


Komolyan, mi erre a kérdésre hogy válaszoljunk így ismeretlenül? " Mi lehet bennem ami nem tetszetős?"

Válaszom: talán süt rólad a búvalb.szottság és az életuntság.


És kinek mi a jóképű! Relatív. Lehet, hogy számomra nem lennél az.

2017. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy túl az előzőn, mindig hozzá hasonlítód az újakat. Vagy nem tudom. Hogy nekik mi lehet a bajuk veled, azt tőlük kellene megkérdezni.
2017. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Lehet néhány oka:

- csak mondják, hogy jóképű vagy, de valójában nem vagy az

- alacsony vagy

- szüleidnél laksz

- túl kedves, romantikus vagy

2017. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ráfeszülsz a keresésre. Vedd lazábban, és legyél türelmes.
2017. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- A mai nők döntő többségét nem érdekli, mennyire vagy rendes, empatikus, intelligens ember. A mai mosléktársadalomban ezek ugyanis negatív, irtandó tulajdonságok lettek.

- Nem vagy elég gazdag

- Az adott nőknek nem vagy elég jóképű

2017. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!