Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán megy a párkeresés.3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megy a párkeresés.3 éve nem sikerült barátnőt találnom, persze speciális helyzetben vagyok, hol kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Krónikus betegségem van, ezért nem vagyok olyan, mint az egészséges emberek, és emiatt nem is igazán találom a helyemet, de nem is vagyok annyira beteg, hogy csak beteg emberekkel ismerkedjek, ilyen "két világ között" ragadt emberke vagyok.

Volt több barátnőm is, volt aki hasonló betegséggel küzdött, mint én, de volt egészséges is, de ahogy halad előre az idő nem jön össze, talán, mert nem vagyok olyan férfias és fiatalabban, ez nem érdekelte annyira a lányokat.

Nagy problémám, hogy alacsony vagyok ( mondjuk örülök, hogy ekkora vagyok legalább ) és vékony.

Summa Summarum: Ti hol kezdenétek ismerkedni, ilyen paraméterekkel? Esetleg lányok, titeket mennyire zavarna, ha egy srác ilyen problémákkal küzd?



2015. okt. 18. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Betegseg fuggo (bocsanat, de mi az a betegseg?), amugy nekem is van (pl asztma).

Az magassag nem erdekel nyilvan.

2015. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy pont nem írod,hogy milyen problémákkal küzd.
2015. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyagcsere betegség, ami a közérzetemet és a mindennapjaimat annyira befolyásolja, hogy fáradékony vagyok ( nem mindig ) és heti több alkalommal járok kezelésekre kórházba. Ezenkívül műtéti hegeim vannak, de amúgy mondjuk nem befolyásolja a mozgásomat meg ilyenek, tudok járni a hegyekbe túrázni, ha épp jobb a vérképem és szeretek sétálni is.
2015. okt. 18. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A betegség nem kizáró ok, a testalkat sem a legfontosabb. A lényeg a személyiség és az ember lelki értéke. A "legjobb Adonisz" is lehet egy utolsó bunkó és "maga a Sátán" is lehet a világ legjobb hapsija. Keresni kell és nem szabad feladni, nyitottnak lenni és ismerkedni. A magasság nálam fontos, de csak mert nőként 180 cm vagyok :/ de nem elsődleges.
2015. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértem.

Személyiség a fontos,és hogy hasonlók legyenek a társ kapcsolatban,elfogadják,megértésék és szeressék egymást!


Olyat kell keresned aki elfogad téged amilyen vagy!

soksikert!

2015. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!