Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy en mindig is eloben szerettem ismerkedni, amikor ismertuk mar egy ideje egymast (altalaban kozos tarsasagbol.) Es fokozatosan alakult ki valami, nem volt eroltetett randizas, meg ilyenek.


Viszont jelenleg sokat dolgozok, igy az eloben ismerkedesnek eselye lecsokkent. Tobbszor ram irtak mar pl. facebookon ferfiak, hogy nem szeretnek-e ismerkedni, teljesen normalis szoveggel.


Az igazsag az, hogy kivancsi is vagyok, de utalom ezt az eroltetett ismerkedest. Nekem ido kell, mig kialakul (ha kialakul) a vonzalom. Akar 1-3 honap is (persze fugg, hogy addig mennyi idot toltunk egyutt).

De vonzalom nelkul nem tudok bele menni egy kapcsolatba.


Ezt eleg patthelyzetnek erzem. Mert a kapcsolathoz nekem ido kell, viszont a sok talalka (ami ugye szukseges) mar valakinek feler egy parkapcsolattal.

En eleg jol el tudok lenni barkivel, de pl. az intimitashoz sokkal tobb kell. De nem hiszem, hogy sokan toleralnak, ha 1 honap utan mondanam, hogy bocsi de nekem ez nem megy. Jol elbeszelgetunk, de nincs meg a szikra.



Remelem erthetoen fogalmaztam. Elsosorban 30 koruliek valaszara lennek kivancsi, de barki valaszat orommel veszem. :)



2015. szept. 24. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

még találka előtt rengeteg infót megtudhatsz róla (persze ha nem megrögzött hazudozó)...

tehát olyan dolgokat amiket személyes ismerkedésnél nem feltétlen...

pl csak megnézed a facebook adatlapját...miket oszt meg...

van előnye ennek az ismerkedési formának, mert a netes "biztonság" miatt sokkal őszintébbek egyesek, meg nincs bennük feszültség ami személyesen van, hisz nem olyan érzés, hogy "minden ezen múlik"...

tehát sok infót megtudsz róla az első találka előtt, a találkán meg további dolgokat...és később ismételten egyre több infóhoz jutsz...

lehet már az első beszélgetés alkalmával neten megmondod neki, hogy bocs, de nem tetszik a stílusod, vagy a gondolkodás módod...

viszont lehet valakiben pont az fog megtetszeni, mert viccesen fogalmaz és leírva többször eltudod olvasni mit is akar...meg nem kell azonnal reagálnod mindenre, hanem van időd gondolkodni :)


22F

2015. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van benne valami, amit mondasz. :)


Viszont attol felek, hogy jol elbeszelgetunk, de eloben meg nem lesz meg a vonzalom. Ismerem mar magam annyira, hogy tudjam, hogy nalam ez vagy jon, vagy nem. Ha jon, akkor meg ritkan.

2015. szept. 24. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, én is csak így tudok kapcsolatot kialakítani, viszont felhívnám a figyelmed valamire (a saját tapasztalatom alapján).

Én is sokáig panaszkodtam, hogy nincs lehetőségem ismerkedni, bár én próbáltam azért neten... Aztán egy idő után rájöttem, hogy az volt a gond, hogy nem is volt helye az életemben a kapcsolatnak! Azt írod: nincs időd ismerkedni. Egy kapcsolatra hogy lenne időd?

Én azt tettem, hogy ELŐSZÖR helyet szorítottam az életemben valakinek, akiről még nem is tudtam, hogy kicsoda. Csináltam magamnak szabad estéket, délutánokat. Ismerkedtem is, de nem feltétlenül, néha barátokkal voltam, néha csak úgy magamban lazultam. De a kapcsolathoz megvoltak a szükséges feltételek!

És amikor így tettem, akkor egyszer csak meglett a megfelelő személy is, úgy, hogy nem is kellett keresnem. Azt írod: neked idő kell ahhoz, hogy a vonzalom kialakuljon. Na hát nálam is így volt... a párom eleinte észre se vettem, pedig ott volt körülöttem a mindennapokban, 5 hónap után tűnt fel, hogy jé, férfiból van... amikor kialakult a vonzalom, és randizgatni kezdtünk, már mindent tudtunk egymásról. És addigra már ugye ott volt kialakított helye az életemben...


Neked is azt javaslom: vedd fontolóra, hogy ha most jönne a nagy Ő, akkor vajon min kellene változtatnod? És csináld fordítva! Előbb változtass, és ezzel fogod "bevonzani" a megfelelő személyt.

2015. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi 3-as. Igazad van abban, hogy at kell gondolni, hogy most belefer-e egy parkapcsolat az eletembe.


Lehet rosszul fogalmaztam, idom lenne, csak a szemelyes lehetosegek csokkentek le a szemelyes ismerkedesre. Van lehetoseg, csak kevesebb.


Es gondoltam, hogy adok eselyt ennek az internetes dolognak is, ha mar ram irtak.


De latod, neked is most ugy jott ossze, amirol en is irtam az elejen. :)

2015. szept. 24. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

amúgy én mellé tenném, hogy nekem a barátnőm pl itt írt rám (egy anonim oldal ahol mindenki azt mond magáról amit akar) azért mert szimpatikus voltam neki a válaszaim alapján...


itt ismerkedtem főleg, szándékosan hátrányos képpel!


tehát soha nem tudhatod, hogy ki hol talál meg :)

mi pl több mint 1 éve együtt vagyunk, de sokan mások is itt ismerkedtek meg, sokan mások meg csak neten...

szóval szerintem adhatsz neki esélyt te is :)

2015. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, lehet megprobalom. :)
2015. szept. 24. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, teljesen normális. Valójában minden nőnek így kellene gondolkodnia, éreznie, és évezredekig így is történt. Csak a mai szexorientált világban ferdült el a lányok szemlélete.
2015. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!