Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem sikerül találnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül találnom barátnőt?

Figyelt kérdés
Már régóta egyedül élek, és egyszerűen nem tudom, hogy miért nem tudok ismerkedni, miért nem kellek senkinek, pedig úgyérzem hogy nem vagyok olyan ember aki visszataszító lenne, és mégse. Nagyon rossz egyedül, nem tudok megoldást, hogy mit tegyek.
2019. ápr. 28. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És eddig hol , és hogyan próbáltál meg ismerkedni?
2019. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, ha rinyálsz, nem fog jönni. Nekem sajnos meghalt egy ismerősöm, aki annyi volt, mint amennyi leszek másfél hét múlva, 31 éves volt.

Az ismerősei közül, a lányokra rá írtam, és mint kiderült, az egyik lány a barátnőjének az unokatesója volt.

Elkezdtünk beszélgetni, úgy kb 3-4 napja dumcsizunk, és eddig úgy tűnik, hogy bejövök neki. Nagyon aranyos lány, és jól eltudunk beszélgetni. Amúgy én se vagyok jó pasi, de próbálok nem erre parázni.

2019. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát valójában sehova nem járok el, de amikor eljártam és próbálkoztam hiába, soha nem sikerült ismerkednem.
2019. ápr. 28. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
ÉS, hogyan próbálkoztál, amikor próbálkoztál?
2019. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neten próbálkoztam, meg ismerősön keresztül, de nem alakultak úgy a dolgok, hogy lehetett volna bármi is.
2019. ápr. 28. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgettél lánnyal, és elhívtad valahova egyáltalán? Vagy csak beszélgettél, és vártad, hogy talán majd történik valami? Nem mindegy. Sok lány elvárja, hogy a pasik kezdeményezzenek, és ez jogos is. Meg kell őket hódítani, sokat kell beszélgetni, stb.
2019. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na az vagyok, aki írta, hogy meghalt az ismerőse. Most úgy tűnik, hogy randizni fog velem a lány, akivel beszélgetek.

És még továbbra is azt mondom, nincs munkám, nem vagyok jó pasi, ő viszont rettentően szép lány. Biztos, hogy nem hülyít. Jövőhéten a szülinapomon eljön hozzám, és együtt töltünk úgy kb 2-3 órát.

2019. ápr. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!