Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért van arany életük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért van arany életük?

Figyelt kérdés
Férfiként akármilyen hirdetést feladtam társkeresési céllal,akár facebookon,akár máshol,esélytelen hogy bárki is rámirjon,bezzeg nőként jönnek az üzenetek,akárhogy is nézzük,a férfiak vannak hátrányban 0 levélböl mit szelektálsz? Illetve a férfiak lapból elvannak itélve szexmásiásnak,ha akarna sem tudna bármilyen kapcsolatot összehozni..Bezzeg nőként akármit csinálsz az siker.Facebook csoportokban is ha 1 nő kér segitséget egyből több ezer férfi kommentál hogy segitene neki.Bezzeg 1 férfinek bármilyen problémája van azt oldja meg maga.Nem tartom igazságosnak az életet..
2020. júl. 1. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Halljatok, ezentul en sem allok fel a 70 eves bacsiknak a metron, mert nem latok bennuk perspektivat🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
2020. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Na béta boyok, alfa özvegyek bedobják az incel kártyát. Jómagam soha nem ülök le a BKV járatokon még akkor sem ha félig üres mert mentálisan fáraszt le ha arra kell koncentrálnom mikor tűnik fel nyugdíjas aki pont addig bírja szusszal hogy hozzám még elérjen és előttem szenvedjen látványosan. Vagyis kívülállóként gondolkodom. A perspektíva dolgot nem én találtam ki hanem évtizedes szoctanulmány hogy nem ugyanannyi ember segíti a kosárból kihullott narancsokat összeszedni egy öregasszonynak mint egy hamvas nőnek
2020. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

12 Azert szerencsere egy ember mindig van, aki segit, akar neni, akar fiatal no, akar bacsi... A metron is felall valaki elobb-utobb, nekem ezert is volt fura ez a perspektivas dolog, bar oszinten szolva nem szoktam ilyen felmereseket vegezni, hogy ferfi adta-e at terhes nonek a helyet, vagy no adta at oreg neninek, vagy ferfi oreg bacsinak.... :D Minden helyzetben latok legalabb egy embert segiteni, legyen az szeteso szatyor, vak ember, stb.

Mondjuk a “nem adom at neki a helyet mert mastol terhes” indok helyett en realisabbnak latom, hogy esetleg faradt, neki is faja a laba, 12 oras muszakbol tart haza... Masok meg siman bunkok, leszarjak, csak ulni akarnak es kesz :D (Nyilvan nem mindenki tart epp a 12 oras muszakbol haza egy metrokocsin.)

2020. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

“ bármilyen problémája van azt oldja meg maga.”

Ki másnak kéne megoldani? Álomvilágban élsz. Még a legközelebbi családtagjaidtól és barátaidtól (ha vannak) sem várhatod el, hogy pátyolgassanak a problémáiddal. Saját magáért felelős mindenki. ha azt gondolod, hogy elvárhatod, hogy mások segítsenek rajtad, akkor tévedsz.

2020. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Nah utolsó, ezt úgy ahogy van tessék kitenni tinderre, meg a nőklakpacafffféra is, mert én úgy látom: férfi legyen férfi, legyen háza/lakása új autója, sok pénze, szeresse a házimunkát, valósítsa meg a nő álmait, és a többi blablabla.

Egyetértek veled, csak az a baj, h kettős mérce van, mert még rám ez igaz, a nőkre nem biztos.

2020. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az aranyelet azt jelenti, hogy egy not azert meg fognak dugni, es a cel erdekeben kap egy kis hulyitest. Atlag kiehezett ferfi szexel kenyszerbol olyan novel is, aki nem az esete.

A no meg akar tarsat akar, az esetek nagyobb reszeben, akar szexet, inkabb egyedul vergodik, de nem bir belemenni olyannal, aki nem kene neki.

La dolce vita.

2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha a páromnak olyan problémája van, amit nem tud egyedül megoldani, és én nem tudok segíteni, akkor megkéri a barátait, és jönnek segíteni. És ez kölcsönös. Én is segítettem már férfi barátainak olyan dolgokban, amikben tudtam. Ezt hívják emberi kapcsolatoknak. Nem a Facebookon kell élni és ismeretlen emberek tetteit lesni, hanem a való életben emberi kapcsolatokat kialakítani. Mi például közös ismerősök révén ismerkedtünk meg, így nem kellett azon panaszkodni, hogy mi folyik a társkeresőkön.
2020. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!