Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél hátrányt jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél hátrányt jelent nektek, ha tudomást szereztek róla, hogy a lány diplomája dacára teljesen más területen dolgozik?

Figyelt kérdés
Közgazdász diplomám van, a főiskola elvégzése után elmentem egy bankba dolgozni és megláttam facebook-on egy tanfolyamot,ami felkeltette az érdeklődésem és mivel hétvégén volt az időmbe is belefért. Elvégeztem a tanfolyamot, rájöttem, hogy sokkal testhezállóbb nekem ez a munka, mint amit korábban csináltam, így váltottam. Több éve szempilla stylistként dolgozom, nagyon szeretem csinálni, immár saját vállalkozás keretében. Mégis azt tapasztalom, ha ismerkedéskor feljön a téma, hogy mi a foglalkozásom, akkor a férfiak kinevetnek vagy elkönyvelnek buta libának.

2020. jún. 29. 12:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mindenki el tudja dönteni, hogy szeretne-e vagy sem, senkire nem "tukmálom" rá. Egyébként nem is mindenki alkalmas a viselésére, előfordul, hogy valaki érzékeny a ragasztóra és jelenleg nekem sincs és nem is lesz még egy darabig egy szemműtét miatt.
2020. jún. 29. 14:19
 12/25 anonim ***** válasza:
13%
Embere válogatja. Én speciel szóba sem állnék műkörmösökkel és társaival, felesleges munkának tartom. A filmes szakmában még van értelme a sminkesnek, azon kívül semmi. De mást lehet nem zavar.
2020. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Akit ez érdekel, az teljesen hülye.

Dolgozik? Igen. Megél belőle? Igen. (bár ez a kérdésből speciel nem derült ki :D) Innentől kezdve, ha nem prosti, zsebtolvaj vagy drogdíler a "foglalkozása" és jól kijövünk (ami a lényeg egyébként), akkor nincs ezzel semmi probléma.

2020. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
#13 ezek szerint mégsem mindegy és téged is érdekel hogy mit dolgozik. Tehát te is teljesen hülye vagy. (csak nyugtázásképpen írom, gondolom te is tisztában voltál vele. ;)
2020. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ameddig van rá kereslet, addig nem felesleges, ha nem lesz, akkor minden további nélkül dolgoznék újra gazdasági területen. Olyan szempontból egyetértek veled, hogy ez amolyan luxuskiadás, amire akkor éri meg csak költeni, ha valóban megvan a rávaló. Azt én is nevetségesnek tartom, mikor valakinek ez a legfontosabb dolog, még akkor is, ha egyébként a számlái kifizetéséhez vagy a hónap végi étkezéshez kölcsön kell kérnie. Egyébként igen sokféle körből jönnek hozzám a vendégek: ismertebb embertől kezdve a rezidens orvosig, nem kizárólag az átlagember által cicababának titulált réteg.

Nem kizárólag ez érdekel, számtalan dolog tartozik az érdeklődési körömbe. Nemcsak szépségápolási témában lehet velem beszélgetni, azt sem bánom, ha nem a munkámról beszélünk. Jobban megélek belőle, mint a banki munkámból éltem, naponta átlagosan 4-5 ember jön hozzám, egy szett kb. 2-3 óra alatt készül el (nagyban függ attól, hogy pontosan milyenről van szó).

2020. jún. 29. 15:40
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen 14-es, ha valaki szempillás az valóban ugyanaz, mintha drogdíler lenne...Tapsold meg magad, hogy ilyen okos vagy.
2020. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
#15 amerikában hatalmas siker volt a dvd visszatekerő készülék. Szerintem menj és vegyél egyet. ;)
2020. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#16 a te logikád alapján a drogdíler és a prosti az ugyanaz, ellenben a bérgyilkossal semmi gond nincs.
2020. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A #17 hozzászólásomat egyébként részben visszavonom. Akkor még nem olvastam végig a hozzászólásod, bocsi. :D
2020. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Fú, de hülye vagy. Azt akartam érzékeltetni, hogyha nem erkölcsileg kifogásolható dologból származik a pénze, akkor nem érdekel mi a munkája.

De bazdmeg képtelen vagy felfogni...

2020. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!