Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal fiúk! Ilyen lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk! Ilyen lányra vágytok? Ilyen lányok szoktak tetszeni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 27. 20:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Én láttam már instán viszont sosem ő jött be a leginkább, mert túl vékony a dereka a melle az szexi de túl ilyen tipikus instacica beütésű a kelleténél jóval vékonyabb derék szilikoncsöccsel és bájos arccal. Szépnek szép nő az vitathatatlan de vannak más nők akik engem jobban izgatnak. 23F Szóval igen tetszik de más nők jobban beindítanak.
2020. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

👍 Köszönöm.


Jól gondoltam azt amit az előbb is leírtam, az orra nem igazi ez 100%, de a többi az igen! Nagyon szerencsés a lány, de a jövendőbelije annál inkább, őt irigylem is.


Miért érdekel ez téged? Fiú vagy? Vagy lány? Ha lány, akkor önbizalomhiányod van?

2020. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja most nézem, hogy már van palija, akkor azt a sort felejtsd el.
2020. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ezek után hogy ne lenne önbizalomhiányom, egy szharkupac ahogy kinézek.
2020. jún. 27. 21:48
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Hazudnék, ha azt mondanám hogy nem tetszik. De messze nem várok el ilyen szintet. Egy átlagos, kedves lány nekem tökéletes lenbe. 30f
2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező világosan írtam neked, hogy más nők jobban felizgatnak ami igaz is volt. Ezzel azt akartam, hogy ne mennyen le az önbizalmad mert nem vagy olyan cicababa. Ne hidd azt, hogy csak a 20 centis derekú nők ilyen jók. AZ ő dereka konkrétan vékonyabb sokkal a kelleténél. Átlagos testtel de szép arccal lehet más vonzóbb is nála. Ő is vonzó de nem kell ilyennek lenned, hogy bejöjj egy olyan pasinak aki imádja a jó nőket. 23F
2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha a melle nem lenne nagyobb, de mondjuk lenne mellé combja meg nem photoshopolt birdakosara, akkor valóban tetszene.


Nálam a nő ott kezdődik, hogy alul nem giliszta

2020. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:
91%
A mellén kívül számomra túl vékony.
2020. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

Olyan opciót meg sem adtál, ami az én válaszom lenne. Csak vagy azt, hogy ilyen tetszik, ilyen de letagadom, ilyen de megelégszem kevesebbel, vagy hogy nem tetszik, nem jön be mert sovány, nem mert deszka.


A kérdésre irányított válaszlehetőségeket adtál meg.


Az én válaszom egyiket sem fedi le ezen lehetőségek közül. Tetszeni ugyan tetszik, de nem beérem kevesebbel, hanem ennél sokkal jobban tetszik más női alkat, ami az én tényleges nőideálom, és pont nem azért van ez így, mert ennek a nőnek túl kicsi lenne a melle és a feneke számomra.


Ami saját preferenciám szerint a legszebb női testalak, az ilyen:

[link]

2020. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Akit a #19-es linkelt az little caprice egyébként és csak szólok, hogy ugyanaz a két lány (testalkatilag) kivéve a mellét 🤦‍♂️


Tehát itt nem a testalkattal van a gond a #19-es szemében, hanem hogy nagy a melle a vékony alkatához képest, bár megjegyzem, hogy Little Caprice (akit linkelt a #19-es) nekem is jobban bejön, de alkatilag ugyanaz a kettő.

2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!